Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Architektura

Aplikacja w telefonie zainstaluje…okno dachowe

W czasach internetu i inteligentnych smartfonów nie trzeba już wykonywać skomplikowanych projektów przy desce kreślarskiej, by przekonać się jak wyglądałby nasz dom po wprowadzeniu zmian. Za pomocą aplikacji można teraz nawet wirtualnie zamontować okno dachowe.

Okna dachowe ze smartfona

Velux aplikacja - oknaTę ciekawą funkcję oferuje najnowsza aplikacja producenta okien – Velux Experience. Aby sprawdzić jak wyglądałoby wnętrze naszego domu po zainstalowaniu okna dachowego wystarczy zrobić zdjęcie pokoju i wirtualnie ,,zainstalować” w nim wybrane okno.

Trudno wyobrazić sobie, jak wyglądałoby okno zamontowane w dachu oraz jaką różnicę zapewniłoby dodatkowe światło w pomieszczeniu. Wiele rodzin zastanawia się nad lepszym doświetleniem swoich domów, ale dotąd brakowało możliwości realnego zweryfikowania skuteczności ewentualnych zmian.
Velux postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów, tworząc nową aplikację, dzięki której można umieścić wirtualne okno dachowe we własnym domu. Wystarczy wybrać okno lub dowolną kombinację kilku okien, wykonać zdjęcie pokoju i zobaczyć jak staje się ono integralną częścią pomieszczenia. Po sporządzeniu projektu możemy podzielić się nową stylizacją mieszkania ze znajomymi na Facebooku, Twitterze czy Flickr. Dzięki aplikacji można też w łatwy sposób wybrać odpowiednią roletę.

Znajdź dekarza za pomocą aplikacji

velux oknaGdy już wybierzemy odpowiednie dla nas rozwiązanie, program podpowie, gdzie w pobliżu znajduje się hurtownia materiałów budowlanych lub certyfikowany dekarz. Jest to możliwe, gdyż aplikacja używa nadajnika GPS wbudowanego w komórce. Dzięki temu możemy natychmiast otrzymać profesjonalną poradę na temat tego, w jaki sposób zrealizować powzięty chwilę wcześniej projekt.

Aplikacja Velux Experience jest dostępna na iPhone’a oraz system Android w polskiej wersji językowej. Jej działanie i możliwości można zobaczyć na kanale YouTube producenta.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *