Projektowanie Wnętrz na Facebook

Aranżacja z sercem – walentynkowe naklejki na ścianę

Opublikowano: 12 lutego, 2015 Autor:

Jest wiele sposobów na to, by zaskoczyć swoją drugą połówkę w Dniu Zakochanych. Niestety takie przyjemności jak kwiaty, kartki walentynkowe czy czekoladki są już dość oklepane. Oryginalnym pomysłem jest za to klimatyczna zmiana wystroju i dekoracji wnętrza. 

Naklejki ścienne Redro

Pomysł na walentynki – naklejki na ścianę

Niezależnie od intencji, bardzo istotny jest sposób, w jaki zdecydujemy się przekazać nasze najskrytsze myśli. Oryginalnym pomysłem stanie się udekorowanie dowolnego wnętrza naklejką z walentynkowym motywem.

Sztampowe hasła zdobiące tradycyjne pocztówki oraz bukiet róż i czekoladki dalekie są od oryginalności, a przecież wyjątkowa dla nas osoba zasługuje na równie wyjątkowe traktowanie. A gdyby tak wystrój całego domu stał się cichym wyznaniem miłosnym? Pomysł ten pomogą ziścić tematyczne naklejki dekoracyjne marki Redro, które w niecodzienny sposób zaskoczą najbliższą nam osobę. Wybierając spośród kilkudziesięciu milionów motywów z pewnością możliwe stanie się stworzenie dopasowanej zarówno do naszych wymagań, jak i do gustu naszego wybranka aranżacji. Tego typu wyjątkowa laurka przyozdobić może ścianę dowolnego pomieszczenia, niemniej gdy brak nam inspiracji, w którym wnętrzu prezentowałaby się najlepiej, możliwe jest skorzystanie z innej techniki nadruku.

Naklejki ścienne Redro Walentynki

Do wyboru mamy aż trzy dodatkowe warianty: naklejka witrażowa oraz front stick efektownie przyozdobią wszelkie szklane powierzchnie, natomiast print na podłożu magnesowym z powodzeniem umieścić można np. na lodówce oraz innych metalowych powierzchniach.
Naklejki ścienne Redro Love

Walentynki cały rok

Choć Walentynki sprzyjają składaniu miłosnych deklaracji, to nie można zapomnieć, iż najbliższa osoba powinna słyszeć je każdego dnia. Dlatego też ci z nas, którzy nie chcą ograniczać manifestowania swoich uczuć tylko do jednego dnia w roku, mogą dobrać bardziej uniwersalny design. Codziennym wyznaniem miłosnym stać się może naklejka, zawierająca hasło, bądź cytat w pełni oddający nasze najskrytsze emocje. Ponadto naklejki marki Redro pozwolą zarówno spersonalizować dowolne wnętrze, jak
i podnieść jego walory estetyczne. Nanoszenie wzorów na przeźroczystą folię powoduje, iż każdy motyw sprawia wrażenie, jakby namalowany był bezpośrednio na ścianie. Atutem naklejek marki Redro jest także błyskawiczny czas montażu oraz brak konieczności zaopatrzenia się w dodatkowe materiały.

Naklejki na ścianę Redro Walentynki

Wszelkie, sprofilowane względem indywidualnych wymagań naklejki można kupić na stronie internetowej: www.redro.pl
Tags: , ,

One Response

  1. anetaK pisze:

    Świetne. W moim stylu.

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz