Projektowanie Wnętrz na Facebook

ARDEA na targach BUDMA INTERIOR 2008

Opublikowano: 12 czerwca, 2008 Autor:

W dniach 28-31 maja 2008 na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich miało miejsce największe w Polsce wydarzenie wnętrzarskie – połączona edycja Targów Meble, Targów Wyposażenia i Wystroju Wnętrz HOME DECOR, Salonu Oświetlenia i Techniki Oświetleniowej LUMINEXPO oraz po raz pierwszy – Targów Wykończenia i Renowacji Wnętrz BUDMA INTERIOR 2008.

–>

Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno projektantów wnętrz i architektów, jak i osób prywatnych, zajmujących się aktualnie urządzaniem i wykańczaniem wnętrz.
Targi BUDMA Interior 2008 były ekspozycją najnowszych technologii i produktów stosowanych przy wykańczaniu różnego typu wnętrz. W imprezie tej nie mogło wobec tego zabraknąć firmy ARDEA ARTE.

ARDEA to rodzima marka producenta ręcznie robionej mozaiki ceramicznej. Podobnie jak w latach ubiegłych na Targach BUDMA, tak i w tym roku, już na BUDMIE INTERIOR, firma zaprezentowała na swoim stoisku szereg nowości. Pojawiły się nie tylko nowe kolekcje i wzory mozaiki, ale również nowy produkt w asortymencie firmy ręcznie robione umywalki. Oferta ta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, tym bardziej, iż ukazywała zaledwie wycinek możliwości firmy.

Ręcznie robione umywalki ARDEA
Nowość w ofercie firmy i ciekawa alternatywa dla białej fabrycznej ceramiki sanitarnej. Okrągła, kwadratowa, owalna a może o nieregularnym, asymetrycznym kształcie Oprócz kilku wzorów własnych, ARDEA oferuje klientom możliwość wykonania umywalki na życzenie czyli według projektu klienta i o wskazanym wymiarze. Jeśli dodatkowo weźmiemy pod uwagę fakt, iż firma oferuje do wyboru blisko 300 kolorów szkliw (!), to śmiało można stwierdzić, że jak do tej pory polski konsument nie miał tak szerokiego wyboru w zakresie ceramiki sanitarnej. Propozycja ta daje również szerokie pole popisu dla projektantów wnętrz, którym wybredny klient może zadać np. temat – cała łazienka w kolorze wiosennej zieleni?.

Każda umywalka jest ręcznie robiona i przez to niepowtarzalna, z wyraźnym śladem produkcji hand-made?. Oferta ta nie kończy się na umywalkach, bo firma przyjmuje również zamówienia na wykonanie zlewów, bidetów, muszli klozetowych, pisuarów i niewielkich brodzików.

Tym klientom, u których charakter wnętrza kłóciłby się z zastosowaniem ręcznie formowanych sanitariatów, ARDEA proponuje usługę przeszkliwiania fabrycznych białych sanitariatów na inny wybrany przez klienta kolor.

Ręcznie robione umywalki – cena ok. 1500,00 zł
Usługa przeszkliwiania – od 500,00 zł

1/1 real gold & platinum

Nowa kolekcja CELEBRITY, a w niej nowe wzory luksusowej mozaiki ceramicznej, w których po raz pierwszy firma ARDEA użyła kostek ceramicznych 1/1 cm pokrytych prawdziwym złotem i platyną. Wyjątkowy, a zarazem trwały efekt oraz biżuteryjne wręcz piękno stanowi długo wyczekiwane przez architektów wnętrz rozwiązanie na poszukiwania ceramiki w kolorze czystego złota i platyny.

Złotą lub platynową kostkę firma zaproponowała jako wariant bestsellerowej mozaiki TV oraz jako wstawki w nowym wzorze GAUDI.
Produkt dla najbardziej wymagających klientów i jednocześnie o najzasobniejszym portfelu.

Mozaika TV gold, Tv platinum – 3500,00 zł/m.kw.
Mozaika Gaudi Gold, Gaudi Platinum – 1830,00 zł/m.kw.

Kolekcja FUSION

Jedna z najciekawszych nowych kolekcji w ofercie firmy ARDEA. Bardzo nowoczesne kształty tesser mozaikowych, które, w zależności od koloru użytego szkliwa, mogą dawać zaskakujące, odmienne efekty. Największym powodzeniem cieszą się pop-artowskie OVO BLACK, awangardowe RUBIN VIOLET oraz bardzo glamour GALAXY RED.

{mosimage url=images/stories/artykuly/adnrea/gabes_blue.jpg target=_blank}
Cała kolekcja skierowana jest do młodych ludzi urządzających swoje wnętrza w designerski i niepretensjonalny sposób, którzy znudzili się już klasyczną mozaiką z kwadratowych tesser.

W kolekcji FUSION znajdą coś dla siebie również Ci z klientów, którzy preferują bardziej tradycyjne wzory. Mozaiki VIENNA i GORSET przywodzą na myśl wzory mozaiki z secesyjnych kamienic – teraz w bardziej nowoczesnej formie i kolorystyce idealnie nadają się do współczesnych domów i mieszkań.

Dodatkowym atutem całej kolekcji jest jej bardzo przystępna cena.

Wszystkie mozaiki z kolekcji FUSION – 398,00 zł/m.kw.

www.ardea-arte.pl
Tags: , , , , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz