Projektowanie Wnętrz na Facebook

Błękit czy morski? Nowe kołdry Wendre.

Opublikowano: 17 czerwca, 2015 Autor:

Kolor niebieski uspokaja, działa kojąco i ułatwia zasypianie. Jednocześnie wprowadzenie do pomieszczenia błękitnych czy morskich akcentów nadaje mu świeżości i lekkości.

Kołdra Wendre – Linköping

Koldra Wendre

Kolor niebieski sprawdza się w kombinacji z wieloma innymi barwami.  W połączeniu z szarym sprawia, że pomieszczenie staje się szykowne i eleganckie, a razem z pastelowymi odcieniami różowego czy żółtego – stwarza ciepły, letni klimat.

Kołdra i poduszki Linköping marki Wendre to dodatki, które wprowadzają do sypialni powiew świeżości. Designerski wzór – podłużne okręgi z pięcioma odcieniami niebieskiego – przykuwa wzrok. Taka pościel ożywia wnętrze i nadaje mu charakteru. Kołdra i poduszki wykonane są z mikrofiobry
i cechują się dużą sprężystością. Produkty są przyjazne dla alergików.
Kołdra i poduszki Linköping są dostępne w sprzedaży już 1 czerwca. Można je kupić m.in. w sklepach sieci Carrefour, E.Leclerc, Makro, Selgros, Black Red White oraz w punktach sprzedaży tradycyjnej.

Poduszka Wendre

 

Ceny kołder Wendre

Cena kołdry o wymiarach 155×200 cm wynosi 49,90 zł. Poduszki w rozmiarach 50 x 60 cm i 70 x 80 cm   są dostępne w cenach, odpowiednio: 21,00 i 29,00 zł.
Tags: , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz