Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Stylowe wnętrza

Błyszczące panele laminowane – nie tylko do luksusowych wnętrz

Podłoga bywa traktowana jako mało istotny element wnętrza. Często ma po prostu pasować do reszty i spełniać swoją praktyczną funkcję. Dzięki błyszczącym panelom laminowanym można odwrócić ten porządek rzeczy.

Panele laminowane Vimeo - podłoga Kolekcja paneli laminowanych

Aby podłoga była prawdziwą ozdobą wnętrza trzeba zdecydować się na odważny krok. Musi być wyrazista i niestandardowa, zrywać z dotychczasowymi trendami. Błyszczące podłogi uchodzą za przeznaczone do wielkich, pełnych przepychu salonów. Niesłusznie, gdyż obecnie dostępne są dla każdego i dobrze prezentują się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Jedną z rynkowych propozycji jest kolekcja laminowanych paneli podłogowych Color marki Wineo. W tym przypadku wybrać można jedną z trzech dróg: postawić na mocny akcent kolorystyczny, skupić się na dekoracyjnej strukturze imitującej naturalny kamień lub zastosować dekory „fantasy”.

Panele laminowane Vimeo - podłoga Błyszczące kolory podłóg

Panele z tej kolekcji dostępne są, w przeciwieństwie do tradycyjnych, drewnianych wzorów, w  intensywnych, jednolitych kolorach – białym, czarnym, szarej umbrze, czerwieni rubinowej oraz błękicie szafirowym (w wersji matowej lub błyszczącej) oraz w przypadku wersji matowej o strukturze lnu, stali, kości słoniowej czy wenge naturalnego, a w przypadku opcji błyszczącej o fakturze lnu, marmuru carrara, marmuru azjatyckiego oraz travertinu kremowego.

Atutem kolekcji Color jest nie tylko szeroki wybór kolorystyki paneli, ale również możliwość wyboru wykończenia powierzchni. Dla wielbicieli nieco bardziej stonowanych aranżacji dobra będzie wersja matowa, natomiast spektakularny efekt zapewni podłoga na wysoki połysk, która stworzy wrażenie idealnie gładkiej, lśniącej płaszczyzny.

Panele laminowane Vimeo - podłoga błyszczącaTrwałość paneli laminowanych

Dobra podłoga, ze względu na ciągłą i intensywną eksploatację, oprócz walorów estetycznych, powinna w równej mierze spełniać wymogi praktyczne. Ze względu na swoje przeznaczenie charakteryzować się musi dużą wytrzymałością.

Panele laminowane Color marki Wineo mają grubość 8 mm. Trwałość zapewnić ma powierzchnia hartowana strumieniem elektronów. Można je stosować w niemal każdym pomieszczeniu – nadają się do układania na ogrzewaniu podłogowym, a dzięki płycie nośnej AquaProtect, znoszą wilgoć i mogą być wykorzystane we wnętrzach o podwyższonej wilgotności. To pozwala na stosowanie ich w łazience czy kuchni.

Panele laminowane kolekcja Vineo - podłoga Podłoga atutem Twojego wnętrza

Wybierając podłogę do domu czy mieszkania zwracamy uwagę na to, by była ona trwała i tworzyła stabilne podłoże. Kiedy jednak skupimy się również na jej walorach estetycznych, okazać się  może, że stanie się ona wyrazistą ozdobą wnętrza.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *