Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

Czas na taras – egzotyczny system Kopp

Marka Kopp zaproponowała ciekawą alternatywę dla rodzimych gatunków naturalnego surowca. Firma proponuje, by rozpocząć „sezon tarasowy” od wprowadzania do swojego otoczenia egzotyki i zaprosić na taras drewno bambusowe.

Egzotyczny bambusowy taras

taras bambusowy marki KoppEgzotyczny bambus to propozycja dla tych, którzy poszukują trwałego i bezpiecznego materiału, odpornego na działanie czynników atmosferycznych, łatwego w utrzymaniu czystości i późniejszej renowacji. Taras, jako wizytówka ogrodu, musi charakteryzować również estetyka i dbałość o szczegół – w tym wypadku wyrażony odpowiednim kolorem i wykończeniem.

taras bambusowy Kopp

W ofercie Kopp znajdują się 3 rodzaje tarasowych desek bambusowych w kolorach teak i karmel. Deska jednostronnie ryflowana, cechuje się bardzo dobrymi właściwościami antypoślizgowymi (wymiary: grubość x szerokość x długość 19 x 140 x 5800 mm). Deska o powierzchni wypukłej, pozwala z kolei na łatwe odprowadzanie wody (wymiary: grubość x szerokość x długość 19 x 140 x 5800 mm). Deska trójwarstwowa, zapewnia dużą trwałość i stabilność kształtu i wymiaru, ułatwia utrzymanie tarasu w czystości (wymiary: grubość x szerokość x długość 30 x 140 x 2500 mm).

Kopp taras bambusowySystem tarasowy Kopp

W skład systemu tarasowego wchodzą deski tarasowe z bambusa wertykalnego karbonizowanego, wykończone wodnym Olejem Woca, legary – do wyboru 3 rodzaje: legar bambusowy, egzotyczny lub kompozytowy oraz zaczepy stalowe wraz z wkrętami, zapewniające niewidoczny sposób montażu.

Cena deski tarasowej: 29,80 zł netto za metr bieżący.

 
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *