Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne Pokój dzienny Porady

Czy warto zainwestować w odkurzacz z system czyszczenia na mokro?

Nowoczesne odkurzacze to już nie tylko urządzenia przeznaczone do sprzątania na sucho. Wśród nich znajdziemy bowiem także dużo bardziej praktyczne odkurzacze, które oferują dodatkową funkcję czyszczenia na mokro. Dzięki temu za jednym zamachem możemy nie tylko dokładnie odkurzyć, ale także umyć podłogi. Odkurzacz z systemem czyszczenia na mokro to dobry wybór, jeśli szczególnie cenimy sobie oszczędność czasu oraz dbamy o idealną czystość i higienę naszych podłóg.

Odkurzacze do sprzątania na sucho i mokro – gdzie się sprawdzą?

Odkurzacze sprzątające na sucho i na mokro to nowoczesne urządzenia, które przydadzą się praktycznie w każdym domu. Szczególną uwagę powinny jednak zwrócić na nie osoby, które mają mieszkania o dużej powierzchni. Utrzymanie w nich podłóg w czystości to bowiem nie lada wyzwanie. Najpierw musimy dokładnie je odkurzyć, by pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń i kurzu, a następnie umyć. Jest to wyczerpująca i czasochłonna czynność, nic wiec dziwnego, że konieczność sprzątania dla wielu z nas dosłownie spędza sen z powiek.

odkurzacz-philips

Na ratunek przychodzą nam jednak nowoczesne urządzenia sprzątające, które znacznie ułatwiają dbanie o czystość w naszym najbliższym otoczeniu. Należą do nich praktyczne odkurzacze przeznaczone do czyszczenia na sucho i na mokro. Urządzenia te pozwalają bowiem jednocześnie odkurzyć oraz umyć podłogi, dzięki czemu sprzątanie trwa znacznie krócej oraz wymaga od nas mniejszego wysiłku.

Odkurzacze z systemem czyszczenia na mokro są warte uwagi także dla posiadaczy zwierząt domowych. Pozwalają bowiem lepiej zadbać o czystość podłóg oraz w szybki sposób usunąć z nich ślady brudnych łapek. Ich funkcjonalność docenią także rodzice, gdyż urządzenia te pozwolą im zaoszczędzić cenny czas, którego nigdy nie mają w nadmiarze osoby wychowujące dzieci. Odkurzacze z systemem czyszczenia na mokro pozwalają także lepiej zadbać o czystość i higienę podłóg, co ma szczególne znaczenie w przypadku rodzin z małymi dziećmi. Jaki odkurzacz do sprzątania na sucho i mokro warto wybrać?

Odkurzacz Philips Bezprzewodowy PowerPro Aqua 3w1

Doskonałym przedstawicielem tego typu urządzeń jest odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1. Jest to bezprzewodowy odkurzacz pionowy, który pozwala na jednoczesne oczyszczenie podłóg z zanieczyszczeń i ich umycie.

Urządzenie działa w trybie bezprzewodowym oraz jest lekkie i wygodne w obsłudze. Dodatkowo zostało także wyposażone w trójwarstwowy filtr antyalergiczny, jest więc idealnym sprzętem dla alergików, osób wrażliwych na kurz oraz rodzin z dziećmi. Brak fizycznego kabla pozwala nam także wygodnie odkurzać i myć schody oraz wszystkie, nawet trudnodostępne miejsca w domu i poza nim. Odłączany od korpusu odkurzacz ręczny umożliwia natomiast wyczyszczenie tapicerki samochodowej oraz zadbanie o czystość i higienę mebli wypoczynkowych.

Odkurzacz Philips jest więc doskonałym wyborem, jeśli cenimy sobie wygodę, wysoką jakość sprzątania oraz chcemy zaoszczędzić czas potrzebny na odkurzanie i mycie podłóg. Dzięki temu funkcjonalnemu urządzeniu 3w1 możliwe jest bowiem jednoczesne odkurzenie oraz umycie podłóg. Gdzie można na żywo obejrzeć oraz przetestować to urządzenie? Odkurzacz Philips w Neonet.pl można zamówić online oraz sprawdzić jego funkcjonalność w najbliższym sklepie stacjonarnym.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *