Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Design

Designerskie przedmioty kuchenne

Polscy projektanci zgromadzeni na największym europejskim portalu dla niezależnych twórców skutecznie obalają przekonanie, że design w domowej przestrzeni to wyłącznie ozdoba wnętrz. Polskie pomysły na przedmioty użytkowe do kuchni podbijają Europę.

Design stołowy

Grawerowany wałek do ciasta DaWandaPersonalizowany wałek do ciasta z wygrawerowanym wzorem, kubek z końskimi kopytami i zakochane deski do krojenia – takie pomysły udowadniają, że nawet z najprostszych przedmiotów kuchennych, można zrobić dzieło sztuki.  Kuchenny design użytkowy autorstwa polskich pracowni dociera do domów i sklepów w całej Europie.

Zuza Kozerska w przeciągu kilku miesięcy stała się popularna na całym świecie dzięki laserowo grawerowanym wałkom do ciasta. Wykorzystując nowoczesną technologię stworzyła designerski przedmiot, który nie tylko cieszy oko, ale jest również praktyczny i sprawdza się jako pomysł na prezent.

Kubek design DaWandaProdukty handmade i design popularne za granicą

Odbiorcami pomysłowej ceramiki Barbary Śnieguli z Wrocławia są głównie klienci zagraniczni. Jak twierdzi projektantka – póki co rynek na tego typu design w Polsce jest jeszcze niewielki. Potwierdzają to eksperci z międzynarodowej platformy DaWanda, która pośredniczy w sprzedaży produktów handmade i design.

– „Jak wynika z raportów sprzedażowych naszej platformy większość designerskich przedmiotów kuchennych kupują zagraniczni użytkownicy. Obserwujemy jednak, że nasi rodacy coraz chętniej sięgają po tego typu produkty. Ma to zapewne związek z rosnącym zainteresowaniem sztuką kulinarną, trendem “slow food” oraz popularnością personalizowanych produktów.” – powiedziała Emilia Kürau z portalu DaWanda.pl.

Gadżety kuchenne na zamówienie

Deska do krojenia DaWandaPolscy designerzy tworzą przedmioty kuchenne personalizowane na życzenie klienta. Zuza Kozerska realizuje indywidualne zamówienia na wałki z tekstem wymyślonym przez kupującego.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *