Projektowanie Wnętrz na Facebook

Deski myjące – nowy trend toaletowy

Opublikowano: 2 czerwca, 2015 Autor:

Elektroniczne bidety od dawna są normą w Japonii. Dopiero teraz podobne rozwiązania zaczynają podbijać Europę. Jednym z przełomowych modeli ma być deska sedesowa z funkcją bidetu ViClean od Villeroy & Boch.

Toaletowa metamorfoza

Deska sedesowa z funkcją bidetu ViClean-L od Villeroy & BochEuropejskie toalety przechodzą metamorfozę: zarówno technologiczną, jak i kulturową. Liść – delikatny, płynny kształt, a pod nim wielość i złożoność funkcji. Odwzorowując jego kształt, włoscy designerzy Daniel Debiasi i Federico Sandri ze studia Something z siedzibą w Londynie i Weronie zaprojektowali ViClean-L dla firmy Villeroy & Boch. Deska sedesowa z funkcją mycia tworzy inteligentną symbiozę misy ustępowej i bidetu, która gwarantuje wyjątkową higienę i komfort. Ale to dopiero początek! Jej subtelny i nowoczesny design ukrywa wszystko to, co nie powinno być widoczne. Technologia nie przeważa tu nad formą. Przewody, łącza, przyciski – nie zaburzą harmonii w łazience. ViClean-L wkomponuje się we wnętrza nowoczesne, skandynawskie czy nawet rustykalne.

Hydromasaż, oświetlenie LED – nowoczesna toaleta…

Toaleta myjąca to maksymalna higiena, komfort i wygoda. To także rozwiązanie proekologiczne i ekonomiczne. Wszystkie funkcje, jakie zapewnia ViClean-L, można dopasować do własnych potrzeb i preferencji za naciśnięciem jednego przycisku. Dzięki pilotowi zdalnego sterowania jest szybki i prosty w obsłudze. Oferuje funkcje mycia damskiego i tylnego, a także podgrzewane siedzisko. Wygodne i komfortowe mycie umożliwiają regulowana dysza, zmienne ciśnienie oraz kontrolowana temperatura wody. Można również skorzystać z opcji hydromasażu: oscylacyjnego lub pulsacyjnego. Deska ViClean-L wyposażona jest także w funkcję wolnego opadania SoftClosing, która umożliwia bezgłośne podnoszenie i zamykanie pokrywy. A gdy chcemy skorzystać z łazienki w nocy, zintegrowane oświetlenie LED ułatwi nam to zadanie – reszta domowników może spać spokojnie! Kształt deski ViClean-L dopasowany jest do miski z kolekcji Subway 2.0.

ViClean-L od Villeroy & Boch to dobre rozwiązanie do łazienek, w których brakuje miejsca na klasyczną miskę ustępową i bidetową. Jego jakość, design i funkcjonalność zostały docenione i przyniosły firmie nagrodę Plus X Award w 2013 roku.
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz