Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Pokój dzienny Salon

Dodatki do…sofy. Skonfiguruj własny wypoczynek.

Meble takie jak sofa, narożnik czy fotel muszą nie tylko dobrze wyglądać, ale przede wszystkim służyć domownikom, jako miejsce, gdzie można odpocząć i zrelaksować się. Aby maksymalnie zwiększyć wygodę mebla, możemy dopasować do niego odpowiednie dodatki.

Sofa Amber HF Helvetia FurnitureWygodny i zdrowy wypoczynek – akcesoria do sofy

Oczekiwania klientów wpływają bezpośrednio na wprowadzanie innowacji do oferty producentów mebli. Są motorem inspiracji dla projektantów, którzy dzięki temu tworzą meble skrojone na aktualne potrzeby rynku. W tym sezonie ich uwaga skoncentrowała się na dodatkach o funkcjach ergonomicznych, a nawet zdrowotnych.

Na rynku pojawiły się kolekcje wypoczynkowe, których istotnym elementem jest praktyczny użytkowo dodatek. Można opcjonalnie dobrać go do mebla, tak by uzyskana konfiguracja idealnie odpowiadała naszym potrzebom.

Sofa Amethyst HF Helvetia FurniturePomysły projektantów dla wygody użytkowników

Uwagę przykuwają kolekcje, które oferują ciekawe akcesoria. Na przykład w kolekcji Malachit HF Helvetia dostępne są funkcje relaksu regulowane manualnie lub elektrycznie. Ponadto ma ona także dodatkowe moduły ze schowkami oraz chłodziarkami, które znajdują się na wyciągnięcie ręki i są propozycją na ciepłe popołudnia i wieczory.

Chłodziarka w sofie? Żaden problem!

Dla wielu nabywców istotne przy doborze mebli jest dodatkowe wsparcie pleców oraz przedramion. Ten element szczególnie potrzebny jest tym, którzy w pracy zajmują wymuszoną pozycję siedzącą przy biurku. By od niej właściwie odpocząć głęboki, miękki fotel może nie wystarczyć.

Sofa Malachit HF Helvetia FurnitureOdpowiednie wsparcie dla głowy i karku zapewni zagłówek o funkcji zbliżonej do samochodowego. Pozwala on na odprężenie ramion. Ciekawą propozycją są zagłówki ruchome, w niektórych kolekcjach dostępne jako stały element oparcia, w innych jako opcjonalny dodatek. Warto pamiętać jednak, że i samo oparcie odpowiednio wyprofilowane i dopasowane do sylwetki ciała, pozwala odciążyć odcinek szyjny oraz lędźwiowy kręgosłupa.

Dopasuj fotel, sofę czy narożnik do własnych potrzeb

Dodatkiem do mebli wypoczynkowych mogą być również poduszki, dostępne w różnych rozmiarach i różnych poziomach twardości. To tradycyjny, ale i najskuteczniejszy sposób na polepszenie podparcia czy zwiększenia wygody wypoczynku. Decydując się na wybór mebla, warto od razu spytać o poduszki, które będą pasować do niego kolorystycznie.

Bogata oferta rynkowa sprawia, że dziś to klient w pełni decyduje o tym, jak będzie wyglądał i funkcjonował zakupiony przez niego mebel. Duży wybór akcesoriów do zestawów wypoczynkowych pozwala na indywidualne skomponowanie mebla.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *