Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne Design

Dom parterowy dla każdego

Marzenie o własnym miejscu na Ziemi, to jeden z tych snów, które prawie każdy chciałby zrealizować – jak najszybciej. Często wiąże się ono z nieprzepartą chęcią posiadania własnego domu. Nie jest to oczywiście rzecz niewykonalna, ale wymaga sporo czasu oraz pieniędzy. Przeważnie wiąże się także z wzięciem kredytu, bo nie każdy ma takie oszczędności, by wystawić własny dom. Żeby marzenie się ziściło trzeba także zainwestować w odpowiedni projekt, dobrą ekipę budowlaną, nabyć solidne materiały oraz uzbroić się w cierpliwość. Im więcej będziemy wiedzieć na ten temat, tym łatwiej dopłyniemy do brzegu, na którym będzie stał nasz ukochany dom.

wnętrze domu

1. Intrygujące projekty domów parterowych na każdą kieszeń

2. Domy szyte na naszą miarę

Intrygujące projekty domów parterowych na każdą kieszeń

Podstawą każdego domu jest dobrze przygotowany projekt architektoniczny. Gotowe projekty domów parterowych to szeroki wachlarz możliwości, z którego z pewnością warto skorzystać. Są one o wiele tańsze niż projekty od podstaw, które zlecamy w biurze architektonicznym. Kolejną ich zaletą jest także fakt, że są one dostępne od ręki, co z kolei skraca czas rozpoczęcia potencjalnej budowy. Jeśli więc nie dysponujemy wielką ilością czasu, a także niekoniecznie chcemy wydawać krocie na oryginalny oraz niepowtarzalny projekt domu, możemy sięgnąć po takie gotowe rozwiązania. Intrygujące projekty różnego typu domów, w tym np. domów parterowych znajdziemy na stronie firmy Extradom. Jest tam naprawdę cała masa projektów, które zostały sprawdzone na wielu budowach. Zapewnią nam one solidny oraz trwały dach nad głową na wiele lat. Na stronie firmy można skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki, w której można wpisać liczne cech naszego wymarzonego domu. Algorytm zrobi resztę za nas i podsunie nam tylko te domy, które potencjalnie są w stanie spełnić nasze oczekiwania. Najtańsze projekty domów nabędziemy już od kwoty poniżej trzech tysięcy złotych, a więc warto tam z pewnością zajrzeć, by znaleźć własne cztery ściany. Znajdziemy tam także droższe projekty bardziej skomplikowanych domów, a także propozycje wolnostojących garaży, czy też innych budynków o zróżnicowanym charakterze, które mogą być potrzebne w naszym najbliższym otoczeniu.

Domy szyte na naszą miarę

Domy parterowe mają tę zaletę, że większość pomieszczeń znajduje się w nich na jednym poziomie. Można w ten sposób sporo oszczędzić, bo każda kolejna kondygnacja to spory wydatek. Wymagają one nieco większej działki niż budynki piętrowe, ale coś za coś. Budynki parterowe są bardzo przyjazne dla osób starszych oraz rodzin z małymi dziećmi. Są także łatwiejsze w utrzymaniu oraz sprzątaniu. W propozycjach wyżej wymienionej firmy znajdziemy także domy parterowe z poddaszami, które można zaadoptować na potrzeby mieszkalne. Może to być dobre rozwiązanie dla tych z nas, którzy mogą potrzebować dodatkowej przestrzeni za kilka, czy też kilkanaście lat. W portfolio projektów Extradom znajdziemy także domy parterowe dostosowane do nietypowych, np. wąskich działek. Istnieje także możliwość zakupu projektów, umożliwiających zbudowanie takiego domu, który będzie można podzielić na dwie odrębne części, co może być dobrym pomysłem na przyszłość. Bez względu na to na jaki projekt architektoniczny ostatecznie padnie nasz wybór, możemy mieć pewność, że zamieszkamy w funkcjonalnym, estetycznym oraz wygodnym domu. Decyzje tego typu trzeba zawsze podejmować z rozwagą – to uchroni nas przed budową domu, który nie będzie dostosowany do naszych potrzeb.

Materiał zewnętrzny
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *