Projektowanie Wnętrz na Facebook

Drewniana umywalka – powrót do korzeni

Opublikowano: 22 maja, 2014 Autor:

Producenci prześcigają się w opracowywaniu projektów przeznaczonych dla osób poszukujących niebanalnych rozwiązań w wystroju łazienki. Niewielu z nich w poszukiwaniu oryginalności posuwa się aż tak daleko jak twórcy umywalki z drewna dębowego. To projekt zarazem nowoczesny, jak i powracający do korzeni.

Umywalka z drewna

umywalka z drewnaUmywalka została wykonana z materiału, który od setek lat wykorzystywany jest we wzornictwie czy meblarstwie, czyli z rodzimego dębu. Przy produkcji użyto bloku dębu klejonego, dzięki któremu umywalka jest odporna na różnego typu przeciążenia i naciski.

Do impregnacji i ochrony powierzchni umywalki został użyty preparat, który zabezpiecza ją na lata użytkowania. Otrzymana powłoka charakteryzuje się oczywiście całkowitą wodoszczelnością. Producent zapewnia, że jest także bardzo odporna na ścieranie i obojętna na działanie zmiennych temperatur.

umywalka drewnianaDrewno w łazience

Dzięki dość prostym, ale nowoczesnym kształtom i naturalnej kolorystyce, umywalka wkomponuje się w niemal każdą aranżację łazienki. Ozdobi zarówno nowoczesne, minimalistyczne wnętrze, jak również doda naturalnego ciepła w przytulnych wnętrzach klasycznych.

Ten nietypowy produkt dostępny jest w przystępnej cenie, porównywalnej z jakościowymi umywalkami wykonanymi z popularnych materiałów. Miłośników drewna w aranżacji wnętrz nie brakuje, podobnie jak zwolenników nowoczesnych rozwiązań, którzy chcą się wyróżnić. Zapewne właśnie na takich klientów czekają producenci umywalki z drewna.

drewniana umywalka
Podobne tematy:

umywalki drewniane projekty
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz