Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

Druga edycja konkursu dla młodych projektantów

IMS4YOUNG to konkurs adresowany do młodych projektantów mebli. Adepci projektowania mają kolejną szansę sprawdzenia swoich możliwości, gdyż Grupa IMS otworzyła właśnie drugą edycję konkursu.

IMS4YOUNG – druga edycja

Konkurs dla młodych projektantów

Tematem konkursu jest projekt koncepcyjny sofy z możliwością rozwinięcia jej w całą kolekcję lub zestawu mebli tapicerowanych dopasowanych wizerunkiem do marki Etap Sofa. Prace zostaną ocenione pod względem wartości projektowych takich, jak oryginalność, nowatorstwo koncepcji, walory estetyczne. Jury weźmie pod uwagę także funkcjonalność i przeznaczenie mebla, dopasowanie do wizerunku marki Etap Sofa oraz możliwość rozbudowania kolekcji o inne elementy.

Konkurs wystartował 19 lutego, termin nadsyłania prac mija 31 maja 2014. o godz. 14.00. Zgłoszone prace oceniać będzie jury w składzie:

– Prof. Marek Owsian – Dziekan Wydziału Architektury i Wzornictwa, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

– Marek Hryniewicki – Redaktor naczelny miesięcznika BIZNES Meble.pl

– Jochen Gräwe – Product Designer

– Joanna Zawadzka  – Redaktor prowadząca Czas na wnętrze

– Lars Vogel – R&D Manager Upholstery

– Jarosław Szurpicki – Specjalista ds. marek Etap Sofa i NewLook

– Katarzyna Gliszczyńska – Design Manager

Laureat nagrody Grand Prix, oprócz nagrody pieniężnej dostanie także szansę wyjazdu na targi 100% Design – Londyn, które odbędą się we wrześniu 2014 r. oraz możliwość odbycia praktyk w dziale Badań i Rozwoju (R&D) IMS Group i wzięcia udziału w procesie modelowania i tworzenia prototypu zwycięskiego projektu. Wszystkie wyróżnione projekty zostaną zaprezentowane na łamach prasy i portali internetowych.

Główna nagroda Grand Prix to 5 000 zł. Wyróżnienie I stopnia nagradzane jest kwotą 3000 zł, a II stopnia 2000 zł. Konkurs ma charakter otwarty, jednak głównie kierowany jest do młodych projektantów i studentów kierunków wzornictwa, którzy nie ukończyli 30 roku życia.

Termin nadsyłania projektów mija 31 maja 2014, wyniki zostaną ogłoszone 25 czerwca 2014. Tego samego dnia w Bydgoszczy odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem nagród. Wszelkie informacje o konkursie oraz regulamin znajdują się na stronie: www.ims4young.pl
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *