Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Kuchnia

Dwie nowe baterie kuchenne Villeroy & Boch – funkcjonalność czy design?

Baterie kuchenne musimy ściśle dopasować do charakteru naszej kuchni. Czasem trzeba zdecydować czy stawiamy na design czy funkcjonalność. Firma Villeroy & Boch wprowadziła do swojej oferty dwie nowe propozycje, odpowiadające takim wymaganiom.

Primara - bateria Villeroy & BochPraktyczna bateria Primara

Stojąca bateria Primara została zaprojektowana tak, by maksymalnie ułatwiać codzienne kulinarne zmagania. Jej atutem jest praktyczność. Poręczny uchwyt pozwala na regulację temperatury wody jedną ręką. To zaleta nie do przecenienia w kuchni, gdzie często trzeba zajmować się wieloma rzeczami jednocześnie.

Primara - bateria Villeroy & BochNa uwagę zasługuje również wysuwana wylewka – sprawdzony pomysł na dokładne i wygodne mycie owoców, warzyw czy samego zlewu. Dodatkowym atutem Primary jest funkcja przełączania strumienia wody na prysznic. To praktyczne rozwiązanie znajdujące szereg zastosowań, np. przy zraszaniu kwiatów lub opłukiwaniu zabrudzonych naczyń.
Znakiem rozpoznawczym kolekcji Primara są barwne wylewki, utrzymane w odcieniach zlewozmywaków Villeroy & Boch.

Serpa - bateria Villeroy & BochStylowa bateria Serpa

Zalety Serpy docenić powinni miłośnicy stylu rustykalnego, nowoczesnego minimalizmu, stylu skandynawskiego. Jej zaletą jest zarówno prosta, klasyczna forma, jak i zastosowanie, oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych. Wąska, o delikatnych konturach wylewka góruje nad uchwytem do odkręcania i regulacji temperatury wody. Jest ona dostępna aż w 16 stonowanych kolorach. W tych samych, co zlewozmywaki Villeroy & Boch.

Bateria jest przystosowana do tego, by oszczędzać wodę. Wyposażono ją w funkcje służące redukcji zużycia energii i wody – eTap i EcoFunction.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *