Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Stylowe akcesoria Łazienka

Efektowna łazienka dzięki kolorowym appsom

Jeśli do standardowo zaaranżowanych pomieszczeń zaczyna wkradać się rutyna, najwyższy czas na zmiany. Nawet łazienka może wyglądać nietypowo i inspirująco. Udowadnia to najnowsza kolekcja, wykorzystująca kolorowe appsy, czyli oryginalne akcesoria.

Kolekcja Joyce - appsyAppsy do łazienki, nie na smartfona

Propozycją dla ludzi nowoczesnych i lubiących zmiany jest kolekcja Joyce, marki Villeroy & Boch. Opiera się ona o nowoczesne rozwiązania zastosowane w ceramice sanitarnej i meblach łazienkowych oraz kolorowe dodatki, nazwane appsami. Atutem kolekcji jest możliwość dopasowania jej do indywidualnych gustów.

Na innowacyjność kolekcji wpływają głównie wymienne akcesoria w kolorach egzotyki. Filigranowe wazony, okrągłe miseczki na drobiazgi i pojemniki na mydło wprowadzają do łazienki wiele możliwości aranżacyjnych. Pozwalają przy tym przystosować ją do potrzeb całej rodziny. Można je przestawiać, łączyć ze sobą, zmieniać kolory i wielkości.

Kolekcja Joyce - appsyJak to działa? – kolekcja Joyce

Wszystkie appsy wyposażone są w miękkie, magnetyczne podkładki, które są bezpieczne dla ceramiki, oraz zapewniają stabilną pozycję na szafkach i umywalkach. Wykonane są z porcelany, co sprawia że mogą być wykorzystywane także w innych pomieszczeniach.

Kolekcja jest dostępna w kilku żywych kolorach. Jest żółta Sahara, spokojny niebieskoszary Bali i odcień ziemi Peru. Dla tradycjonalistów przygotowano klasyczną biel. Wkrótce dostępne będą także kolejne barwy.

Kolekcja Joyce łazienkaŁazienka w kolorze

Kształty ceramiki sanitarnej w kolekcji Joyce są zaokrąglone i opływowe. Umywalki cechują się głębokimi, owalnymi komorami i szerokimi blatami. Wszystkie wzbogacone są o mocny akcent, jakim jest ceramiczna osłona odpływu, dostępna w kolorach appsów.

Villeroy & Boch Kolekcja Joyce - umywalkaAkcesoria łazienkowe na magnez – koniec ze zbieraniem ich z podłogi

Do wyboru jest sześć modeli – od niewielkiej umywalki 45 cm, do podwójnej 130 cm. W każdej z nich baterię można umieścić po prawej lub lewej stronie, a dodatkowo umywalki z blatem wyposażone są w magnes, który przyciąga appsy. Dzięki temu nie spadną one na ziemię przy delikatnym potrąceniu.

W kolekcji zastosowano systemy: oszczędzania wody Aquareduct i szybkiego montażu „SupraFix 2.0”. Meble łazienkowe Joyce dostępne są w dwóch wersjach: z monochromatycznym przodem w kilku odcieniach oraz w nowoczesnej Joyce Touch. To białe meble z frontami w wymienionych wyżej tonacjach: Sahara, Bali i Peru. Razem aż 10 wariantów kolorystycznych.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *