Projektowanie Wnętrz na Facebook

Efektowna łazienka dzięki kolorowym appsom

Opublikowano: 26 kwietnia, 2013 Autor:

Jeśli do standardowo zaaranżowanych pomieszczeń zaczyna wkradać się rutyna, najwyższy czas na zmiany. Nawet łazienka może wyglądać nietypowo i inspirująco. Udowadnia to najnowsza kolekcja, wykorzystująca kolorowe appsy, czyli oryginalne akcesoria.

Kolekcja Joyce - appsyAppsy do łazienki, nie na smartfona

Propozycją dla ludzi nowoczesnych i lubiących zmiany jest kolekcja Joyce, marki Villeroy & Boch. Opiera się ona o nowoczesne rozwiązania zastosowane w ceramice sanitarnej i meblach łazienkowych oraz kolorowe dodatki, nazwane appsami. Atutem kolekcji jest możliwość dopasowania jej do indywidualnych gustów.

Na innowacyjność kolekcji wpływają głównie wymienne akcesoria w kolorach egzotyki. Filigranowe wazony, okrągłe miseczki na drobiazgi i pojemniki na mydło wprowadzają do łazienki wiele możliwości aranżacyjnych. Pozwalają przy tym przystosować ją do potrzeb całej rodziny. Można je przestawiać, łączyć ze sobą, zmieniać kolory i wielkości.

Kolekcja Joyce - appsyJak to działa? – kolekcja Joyce

Wszystkie appsy wyposażone są w miękkie, magnetyczne podkładki, które są bezpieczne dla ceramiki, oraz zapewniają stabilną pozycję na szafkach i umywalkach. Wykonane są z porcelany, co sprawia że mogą być wykorzystywane także w innych pomieszczeniach.
Kolekcja jest dostępna w kilku żywych kolorach. Jest żółta Sahara, spokojny niebieskoszary Bali i odcień ziemi Peru. Dla tradycjonalistów przygotowano klasyczną biel. Wkrótce dostępne będą także kolejne barwy.

Kolekcja Joyce łazienkaŁazienka w kolorze

Kształty ceramiki sanitarnej w kolekcji Joyce są zaokrąglone i opływowe. Umywalki cechują się głębokimi, owalnymi komorami i szerokimi blatami. Wszystkie wzbogacone są o mocny akcent, jakim jest ceramiczna osłona odpływu, dostępna w kolorach appsów.

Villeroy & Boch Kolekcja Joyce - umywalkaAkcesoria łazienkowe na magnez – koniec ze zbieraniem ich z podłogi

Do wyboru jest sześć modeli – od niewielkiej umywalki 45 cm, do podwójnej 130 cm. W każdej z nich baterię można umieścić po prawej lub lewej stronie, a dodatkowo umywalki z blatem wyposażone są w magnes, który przyciąga appsy. Dzięki temu nie spadną one na ziemię przy delikatnym potrąceniu.

W kolekcji zastosowano systemy: oszczędzania wody Aquareduct i szybkiego montażu „SupraFix 2.0”. Meble łazienkowe Joyce dostępne są w dwóch wersjach: z monochromatycznym przodem w kilku odcieniach oraz w nowoczesnej Joyce Touch. To białe meble z frontami w wymienionych wyżej tonacjach: Sahara, Bali i Peru. Razem aż 10 wariantów kolorystycznych.
Tags: , , , , , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz