Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Inspiracje Design

Egzotyczne liście – wiosenny trend dekoracyjny

Nowy motyw dekoracyjny, który z pewnością zdominuje tegoroczne aranżacje wiosenne i letnie to zielone liście palmy i monstery. Znajdziemy je na obrazach, poduszkach, ceramice i wielu innych domowych dodatkach.

fot. Eurofirany dekoracje

Liście i monstery – nowe dekoracje

Długie łodygi z wieloma cieniutkimi listkami po jednej i drugiej stronie – to charakterystyczny wzór palmowych liści, który szturmem wszedł do naszych domów. Równie popularną inspiracją jest tej wiosny monstera – egzotyczna roślina pochodząca z Ameryki Południowej. Jej liście mają sercowaty kształt z licznymi wycięciami.

Modern light interior Eurofirany

Zielone motywy zagościły w wielu wiosennych kolekcjach – zarówno modowych, jak i wnętrzarskich. Różnorodne dodatki z roślinnym wzorem znajdziemy w kolekcji marki wnętrzarskiej Eurofirany. Są to m.in. poszewki na poduszki, plakaty, figurki dekoracyjne i dodatki z ceramiki – wazony, patery czy lampy.
modne meble i dekoracje Eurofirany

Obok egzotycznych liści popularne stały się także rożnego rodzaju nawiązania do motywów tropikalnych w postaci kwiatów, papug, flamingów czy kaktusów. Eurofrany proponują w tym sezonie dodatki niczym z rajskiej krainy – komplety pościeli, obrazy czy ozdobne kwiaty.

Dekoracyjny zegar PALM 45 zł fot. Eurofirany

Kolorowe akcenty wprost z tropików w połączeniu z zielenią egzotycznych liści mogą sprawić, że w naszym domu na długo zagości piękna wiosna.

Eurofirany - dodatki
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *