Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Łazienka

Filtr prysznicowy z łupinami kokosa

Nawet pięknie urządzona łazienka nie zagwarantuje nam pełnego komfortu codziennej pielęgnacji ciała, jeśli woda, z której korzystamy będzie twarda lub zanieczyszczona. Bardzo prostym rozwiązaniem tego problemu są wydajne filtry, montowane przy bateriach.

Wydajny filtr prysznicowy

Srebrny filtr prysznicowy USTM

Wkład z węglem z łupin kokosa, możliwość wymienienia wkładu oraz srebrna obudowa, która będzie się komponować z chromowanymi bateriami łazienkowymi. O takie innowacje został wzbogacony jeden z produktów firmy UST-M – filtr prysznicowy.

Wykorzystanie wkładu uzdatniającego z węglem z łupin kokosa zwiększyło wydajność w usuwaniu z wody chloru i związków chloropochodnych. To tym samym jeszcze większa ochrona skóry i włosów przed ich zgubnym oddziaływaniem.

Pomiędzy funkcjonalnością a designem
Filtr prysznicowy USTMNowy filtr prysznicowy UST-M ma chromowaną obudowę, dzięki czemu wpisze się w wygląd zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych łazienek, w których zainstalowana została srebrna bateria prysznicowa. Kiedy zużyjemy całe złoże uzdatniające, nie musimy odinstalowywać i wyrzucać urządzenia – wystarczy, że wymienimy wkład i będzie ono dalej filtrowało naszą wodę. Jest to korzystne zarówno dla portfela, jak i dla środowiska.

Filtr prysznicowy UST-M przeznaczony jest dla osób, którym leży na sercu zdrowie skóry i włosów. Zawarty w wodzie chlor wysusza cerę, jest bardzo niewskazany m.in. dla posiadaczy bardzo delikatnej, naczynkowej skóry. Niszczy także włosy, szczególnie te farbowane – sprawia, że matowieją, a kolor traci swoją intensywność. Dzięki filtrowi UST-M pozbawiona chloru i innych szkodliwych substancji woda nie będzie wysuszać skóry i włosów, dzięki czemu będziemy mogli zrezygnować ze stosowania części kosmetyków usuwających skutki działania tych substancji.

Cena filtra to 49 zł brutto.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *