Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Łazienka

Grafiki i fotografie na płytkach ceramicznych

Imponującą aranżację łazienki mogą zbudować artystyczne grafiki oraz fotografie przeniesione na płytki ceramiczne. Nadadzą jej – w zależności od wyboru wzoru – romantycznej aury, egzotycznego charakteru, wielkomiejskiego stylu metropolii lub klimatu rodem z pracowni artysty. 

Grafiki na płytkach Tubądzin

Ceramiczne obrazy marki Tubądzin

Ceramiczne obrazy i dekory, to sposób na ożywienie wystroju łazienki i dodanie jej świeżości oraz przestrzeni. Poza tym, że stanowią nietypowy element ozdobny, są bardzo praktyczne w utrzymaniu. Z racji na tworzywo z jakiego są wykonane, idealnie sprawdzą się łazience, w której najczęściej panuje dość wilgotny klimat i istnieje ryzyko zachlapania powierzchni nad wanną czy umywalką, a także wszelkich elementów dekoracyjnych. Ciekawe rozwiązania aranżacyjne z obrazami ściennymi pomogą stworzyć kolekcje marki Tubądzin.

Pięknie sfotografowane, delikatne kwiaty w rozkwicie, stworzą kameralne, ciepłe i niezwykle kobiece wnętrze. Dekor ścienny z kolekcji Maxima Beige & Brown marki Tubądzin, dzięki waniliowej, ciepłej kolorystyce, pozwoli na aranżację w stylu kolonialnym. Z kolei dekory z kolekcji Maxima: Azure, Blue, Black & White oraz Violet & Purple na myśl przywodzą zapach wiosny i porannej rosy, które pozostaną zamknięte we wnętrzu. Aranżacja z ich zastosowaniem będzie pełna kobiecości i lekko egzotycznego lub śródziemnomorskiego klimatu.

Jeśli uwielbiasz wielkomiejski szum i architekturę wielkich metropolii, przenieś ten klimat do wnętrza swojej łazienki. Wykorzystując w aranżacji dekory ścienne z kolekcji London i Paris z wizerunkiem Big Bena czy Wieży Eiffla, zachowasz wspomnienie o tętniącym życiem mieście i jego najciekawszych zakątkach, a wnętrze nabierze nowoczesnego charakteru.

Grafiki Tubądzin - kolekcja

Malowniczy krajobraz na ceramicznym obrazie ściennym, to swoista pocztówka z wakacji. Dzięki temu możemy na chwilę zapomnieć o codzienności i przywołać błogie wspomnienia z morskiego rejsu. Z obrazami z kolekcji Maxima, przedstawiającymi marynistyczne pejzaże, stworzysz wnętrza pełne słońca i nadmorskiego klimatu.

Jeśli bliska Ci jest artystyczna ekspresja, wybierz obrazy ścienne przedstawiające portret kobiety malowany delikatną kreską. Taki motyw nie jest często spotykany na płytkach ceramicznych, zatem pozwoli stworzyć unikalne wnętrze, doda mu tajemniczości, lekkości i spersonalizowanego charakteru. Dekory ścienne z kolekcji Berlin marki Tubądzin, to kreacje w delikatnych, rozmytych szarościach, o nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Sprawdzą się w każdym wnętrzu – zarówno ascetycznym jak i bardziej ozdobnym.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *