Projektowanie Wnętrz na Facebook

Inspirujące akcesoria kuchenne

Opublikowano: 24 września, 2013 Autor:

Aby umilić sobie czas spędzany na przygotowywaniu posiłków wystarczy zadbać o kilka szczegółów. Przede wszystkim kuchnia musi być wygodna – umieszczenie wszystkich sprzętów oraz akcesoriów jest bardzo istotne. Ich interesujący design i funkcjonalność będą dodatkowym atutem.

Calvado - akcesoria kuchennePodziel kuchnię na strefy

Aby uniknąć bałaganu przy przygotowaniu posiłków i zaoszczędzić czas przy sprzątaniu można podzielić wnętrze na strefy. Przy ich planowaniu istotne są przede wszystkim funkcjonalne, a zarazem estetyczne akcesoria, które ozdobią puste blaty i półki. Propozycje w tej kategorii przedstawia sklep internetowy Calvado, gdzie znaleźć można produkty marki Umbra.

Akcesoria pomogą przy codziennych obowiązkach w kuchni, ale również nadadzą jej nowoczesny i zabawny charakter. Dzięki poręcznej półce zawsze znajdziemy potrzebne przyprawy, stojak na książkę kucharską ze schowkiem pozwoli w każdej chwili zajrzeć do ulubionych przepisów, a efektowne podkładki ochronią blaty przed uszkodzeniami.
Calvado - akcesoria kuchenneUporządkuj naczynia i sztućce

Dobrze zaplanowana i funkcjonalna strefa zmywania pozwoli na szybkie uporządkowanie wszystkich naczyń. Niezbędna jest praktyczna suszarka z odpływem wody i rączkami oraz dozownik ze wskaźnikiem, dzięki któremu można kontrolować ilość płynu. Myjki zawsze będą na miejscu dzięki uchwytowi do zawieszenia na zlewie, a miękka podkładka ochroni talerze przed zniszczeniem.

Calvado - akcesoria kuchennePraktyczne akcesoria do kuchni

Praktyczne, a zarazem ładne dla oka akcesoria, ułatwią codzienne obowiązki. Na zdjęciach prezentujemy stojak na przyprawy, podstawkę silikonową, stojak na książkę kucharską, zestaw do soli i pieprzu, suszarkę do naczyń, dozownik płynu, podkładkę ochronną oraz uchwyt na myjki.Calvado - stojak na naczynia
Tags:

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz