Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Kuchnia

Jakie drzwi do kuchni?

Niezależnie od tego czy lubimy gotować czy nie, kuchnię powinniśmy urządzić tak, by przebywało się tam i pracowało wygodnie. Wbrew pozorom bardzo ważnym elementem tego pomieszczenia są odpowiednio dobrane drzwi.

Drzwi kuchenne VOXKuchenne drzwi dopasowane do potrzeb

Jak dobrać drzwi, które doskonale sprawdzą się w każdej kuchni, spełniając jednocześnie najbardziej indywidualne potrzeby radzą eksperci marki Vox.

Kuchnia to pomieszczenie specyficzne. Tu przygotowujemy posiłki, odbywamy rodzinne narady, a poza tym, wiadomo, że… najlepsze imprezy zawsze kończą się w kuchni. Temperatury, zapachy, odgłosy – wszystko to warto czasem zostawić za zamkniętymi drzwiami. Jakie drzwi będą najlepsze do kuchni? Takie, które sam dla siebie zaprojektujesz.

Drzwi kuchenne VOXDrzwi nowoczesne czy łatwe w utrzymaniu?

Rozmiar i orientacja drzwi to pierwsza rzecz, jaką należy określić. Konfigurator Drzwi Vox pozwala wpisać podstawowe parametry, oferuje także dodatkowe opcje, takie, jak np. dodatkowy zawias. Zasadnicza kwestia, jaką jest wybór modelu drzwi, powinna być uzależniona od rodzaju naszej aktywności w kuchni. Zwolennicy surowych, sterylnych klimatów i idealnie uporządkowanych pomieszczeń powinni zdecydować się na jeden z jak najprostszych modeli. Na gładkiej powierzchni osadzi się mniej kurzu i tłustych substancji, jest ona ponadto łatwa w czyszczeniu. W przypadku kuchni to szczególnie istotne.
Osoby przywiązujące dużą wagę do porządku i kwestii estetycznych, mogą zdecydować się na prosty model z nadrukiem, np. motywu kwiatowego, który będzie jedyną, efektowną ozdobą pomieszczenia.

Drzwi kuchenne dopasowane do charakteru użytkownika

Drzwi kuchenne VOXVOX ma również szereg propozycji dla żywiołowych charakterów, które lubią mieć wszystko pod ręką, a kuchnia to dla nich miejsce eksperymentów kulinarnych i domowe centrum dowodzenia. Konfigurator Drzwi Vox zostawia nam swobodę wyboru rozmaitych opcji, które ułatwią wiele aktywności. Aluminiowa listwa, do której możemy dobrać wieszaki lub haczyki, wytrzyma obciążenie nawet 5 kg.

Zawieszenie jej na drzwiach oferuje dodatkowe miejsce na przechowywanie ręczników, ściereczek, a także kuchennych akcesoriów, przypraw czy nawet ziół w doniczkach. Jeżeli lodówki nie widać pod stertą karteczek z ważnymi informacjami, z pomocą przychodzą… drzwi. Modele z zamontowaną w środku tablicą magnetyczną pomieszczą listę zakupów, spraw do załatwienia czy dziecięce dzieła sztuki.

Jeśli zaś w domu mieszka kot nieodzowna będzie specjalna klapka w dole drzwi, umożliwiająca mu swobodne przechodzenie i wygrzewanie się w kuchni. W kuchni zawsze dużo się dzieje. Drzwi dostosowane do indywidualnych potrzeb pomogą okiełznać ten chaos i sprawią, że będziemy chcieli je zamykać… tylko od wewnątrz.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *