Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Łazienka

Kabina prysznicowa z lustrem

Kabina prysznicowa, w której… można się przejrzeć. Nie jeden z nas wpadł na ten pomysł podczas kąpieli. Tą śmiałą wizję postanowiła zrealizować firma Radaway.

Kabina prysznicowa z lustrem

Prysznic + lustro

Funkcjonalność, wygoda i estetyka to żelazne reguły rządzące planowaniem wnętrza łazienki. Ich zachowanie, a przy tym osiągnięcie stylowego efektu jest możliwe dzięki właściwemu doborowi kluczowych elementów wyposażenia. Jednym z nich jest kabina prysznicowa: chętnie wybierana ze względu na kąpielowe upodobania użytkowników, nieoceniona w przypadku niewielkiej powierzchni łazienki. Dobry wybór będzie łączył komfort codziennego korzystania z kabiny prysznicowej z jej stylowym wyglądem.

Najnowsza propozycja marki Radaway to seria Espera Mirror. Zaliczamy do niej kwadratową i prostokątną kabinę prysznicową KDJ Mirror oraz drzwi wnękowe DWJ Mirror. Ich cechą charakterystyczną jest duże szkło lustrzane. Poza niezaprzeczalnym walorem użytkowym tego rozwiązania (zyskujemy duże lustro, w którym mieści się cała sylwetka, nie tracąc przy tym ani centymetra powierzchni ściany), zwiększa ono możliwości aranżacyjne łazienki. Lustrzana powierzchnia może optycznie powiększyć przestrzeń lub uwydatnić ciekawe elementy dekoracyjne zaplanowane w łazience.
Lustro pod prysznicem w kabinie Radaway

Kabiny Espera Mirror w wyniku designerskiego połączenia szkła z chromowanymi detalami sprawdzą się we wnętrzu o modernistycznym charakterze (oszczędność formy wpisuje się w ducha minimalizmu), ale równie harmonijnie będą współgrać ze stylem klasycznym. Mogą być montowane na brodziku lub bezpośrednio na podłodze. Drzwi w modelach z serii Espera są przesuwne, ich góra osadzona jest na rolkach, natomiast dół – na suwakach. Dodatkowo wyposażone są w innowacyjny system hamowania drzwi podczas otwierania, co zapewnia im cichy i bezawaryjny bieg.

KDJ Mirror i DWJ Mirror z serii Espera mają jeszcze jeden ważny atut, podnoszący wygodę ich użytkowania: są łatwe do utrzymania w czystości dzięki zastosowaniu powłoki Easy Clean. Dzięki niej spływająca woda nie zatrzymuje się, co zapobiega powstawaniu osadów i chroni szkło przed korozją.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *