Projektowanie Wnętrz na Facebook

INVENT DECO

Pracownia architektoniczno – projektowa INVENT DECO tworzy wyjątkowe projekty wnętrz, architektury oraz projekty terenów zielonych. W ścisłej współpracy z inwestorem proponujemy indywidualnie dopasowane projekty i na pierwszym miejscu stawiamy jego satysfakcję a do jego wytycznych i oczekiwań dopasowujemy prezentowane pomysły projektowe.

Od poznania Państwa oczekiwań, poprzez różnorodne propozycje rozwiązań, po realizacje przygotowanego projektu również z zapewnieniem kompleksowej obsługi wykonawczej i dostaw materiałów wykończeniowych. Nasze cele zostają spełnione gdy po zrealizowaniu projektu spełnimy oczekiwania Klienta.

Nasi projektanci kierując się innowacyjnymi trendami, przedstawiają najlepsze rozwiązania, które połączą wymagania Klienta z jak najlepszym wykorzystaniem funkcji użytkowych. Współpracując ze specjalistami z wielu dziedzin, proponujemy Państwu projekty wnętrz nie tylko piękne i funkcjonalne, ale również nowatorskie pod względem technicznym.

Jeśli nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie to projektanci. z przyjemnością spotkają się z Państwem i zaproponują najlepsze rozwiązania.

Pracownia architektoniczno – projektowa INVENT DECO jest jednostką szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie pod numerem: 2.14/00001/2013. Prowadzimy szkolenia dla projektantów wnętrz oraz staże.


Dane teleadresowe:
INVENT DECO
Kasprowicza 17/35
01-859 Warszawa
woj. mazowieckie
tel.: 881 703 992
e-mail: sekretariat@invent-deco.pl
http://invent-deco.pl/
Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz