Projektowanie Wnętrz na Facebook

Kamery IP – Monitoring IP w sklepie Fonex.pl

Sklep Fonex.pl zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości systemów zapewniających poczucie bezpieczeństwa. Znajdziesz tu wszystko, co jest potrzebne do złożenia profesjonalnego elektronicznego systemu zabezpieczeń mienia Twojego i Twojej firmy. Systemy alarmowe możliwe do zamontowania zarówno w budowanych domach, jak i w już postawionych. Do wyboru przewodowe albo bezprzewodowe. Centrale alarmowe renomowanych firm z programowalnym sposobem reakcji na zaistniałe zdarzenia. Urządzenia do monitoringu prywatnego budynku lub telewizja przemysłowa do ochrony małej albo dużej firmy.
Ponadto w ofercie proste domofony, ale także bardziej profesjonalne systemy wideodomofonowe do obsługi wielorodzinnych budynków, z kamerą, kilkoma monitorami i przyciskami funkcyjnymi do otwierania drzwi, zapalania światła itd. Do ochrony przeciwpożarowej są w sprzedaży systemy oddymiania wraz z czujnikami oraz systemy do wykrywania pożaru i alarmowania o nim osób znajdujących się w pobliżu oraz straży pożarnej.
Dla przedsiębiorstw są też urządzenia służące do kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Zamki elektroniczne zabronią dostępu do pomieszczenia lub budynku osobom niepowołanym i będą zapisywać wszystkie wejścia i wyjścia, dzięki czemu pracodawca może wiedzieć, ile faktycznie czasu spędzają w biurze jego pracownicy.
Z pomocą firmy Fonex poznasz, co to bezpieczeństwo. Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej oraz do skorzystania z oferty.


Dane teleadresowe:
Kamery IP – Monitoring IP w sklepie Fonex.pl
Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz