Projektowanie Wnętrz na Facebook

STUDIO WNĘTRZE Pracownia Projektowa

Profesjonalne projektowanie wnętrz to nasza pasja i sposób na życie. Nasze Studio Projektowe chciałoby zaproponować Państwu wykonanie profesjonalnego projektu wnętrz / -a. W zależności od zapotrzebowania zaprojektujemy wymarzoną łazienkę, kuchnię, salon lub całe mieszkanie / apartament / loft / dom. W ramach projektu otrzymują Państwo pełen profesjonalnie wykonany projekt wnętrza w 3 wersjach kolorystycznych dobranych zgodnie z gustem Inwestora, na który składają się:

  • rzut 2D projektowanej przestrzeni z wyszczególnieniem rozmieszczenia sprzętów (kolor);

  • wizualizację projektowanej przestrzeni wykonaną w profesjonalnym programie;

  • po 3 zdjęcia z wizualizacji z każdego pomieszczenia (możliwość dokupienia animacji) + po 1 panoramie każdego z pomieszczeń (naszym Klientom udostępniamy specjalny program do oglądania zdjęć panoramicznych projektów);

  • pełen wykaz materiałów wraz z producentami i cennikiem w formie tabeli;

  • informacje do projektu dla wykonawcy oraz kompletny wykaz ilości potrzebnych materiałów wraz z kosztorysem.

Na terenie Warszawy dodatkowo oferujemy możliwość wspólnego z projektantem wybrania się na zakupy w celu doboru odpowiednich materiałów z proponowanego zakresu (opcja dodatkowo płatna w przypadku projektów częściowych; projekty pełne zawierają w sobie już opcję nadzoru autorskiego i zakupów). Gwarantujemy wizytę u sprawdzonych dostawców i wykonawców, dzięki czemu zakupione materiały będą pewne, adekwatne do projektu i najlepszej jakości.

Dbając o estetykę każdej realizacji zapewniamy na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego autorski nadzór, który gwarantuje Państwu, że efekt końcowy realizowanego projektu będzie absolutnie perfekcyjny w każdym szczególe.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem pod nr telefonu lub mailem. Wykonamy pełną wycenę projektu w zależności od wybranej opcji.

Dla Klientów spoza Warszawy pełną dokumentację projektową wysyłamy mailowo oraz poprzez kuriera w formie płyty CD i książki projektowej.

Możliwość nadzoru autorskiego poza woj. mazowiecki po uprzednim uzgodnieniu opcji w wycenie :)
Dane teleadresowe:
STUDIO WNĘTRZE Pracownia Projektowa
Słowackiego 22/20
01-634 Warszawa
woj. mazowieckie
tel.: 502 686 994
e-mail: studio.wnetrze@gmail.com
Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz