Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Kuchnia Stylowe akcesoria

Kuchenni pomocnicy w nowej kolekcji świątecznej home&you

Centrum świątecznych przygotowań zazwyczaj znajduje się w kuchni. Świadoma tego faktu jest marka home&you, która przygotowała nową, specjalną kolekcję „świątecznych pomocników”. Zawiera ona pięć linii dodatków i kuchennych akcesoriów utrzymanych w świątecznej stylistyce.

kolekcja dodatków home&you na świetaŚwiąteczne akcesoria kuchenne

Zaparzacz do herbaty z zabawnym łosiem, pojemnik w kształcie piernikowej chatki, patera przypominająca choinkę czy rękawica z reniferem – to tylko niektóre z kuchennych dodatków home&you ozdobionych świątecznym wzorem. Bożonarodzeniowa kolekcja akcesoriów pomocnych w kuchni składa się z pięciu serii z odmiennymi motywami dekoracyjnymi.

kolekcja home&you na świeta - kubekW linii Sweet Christmas główną rolę grają kolorowe pierniczki, które odnajdziemy na kuchennych tekstyliach, pojemnikach oraz kubkach. W kolekcji Santa’s Surprise króluje tradycyjna choinka oraz Święty Mikołaj – obecny na kubkach, paterach czy czajniczkach do herbaty. Mikołaja i jego pomocników – renifera Rudolfa wraz ze świątecznymi aniołami – znajdziemy również w serii Rudolph the Cook składającej się m.in. z foremek do ciastek i pierników, kuchennych naczyń, podkładek oraz figurek. Równie zabawną serię tworzą naczynia i dodatki z linii Deer Baker. Z kolei wyjątkowo nastrojową i elegancką propozycją jest kolekcja akcesoriów Magic Kitchen, utrzymana w srebrno-białej kolorystyce z motywem przewodnim w postaci gwiazdek oraz płatków śniegu.

kolekcja Christmas home&youAkcesoria od home&you wyróżniają się oryginalnym designem. Mają nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne zastosowanie. Ozdobne dodatki mogą okazać się dobrym pomysłem na świąteczne lub przedświąteczne upominki.

Cała kolekcja dostępna jest w salonach i sklepie internetowym marki home&you.
1 KOMENTARZ

  1. Witam! Czy istnieje możiwość zakupienia wyżej pokazanych kubków świątecznych …te które posiadałem uległy zniszczeniu. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *