Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

Meble Pianka

Czy możliwe jest kupienie mebli takich, jakie nam się w stu procentach podobają, a do tego ich wymiary idealnie wpisują się w nasze wnętrza? A i owszem, stosunkowo niedawno na rynku polskim pojawiła się włoska firma Pianca, charakteryzująca się dbałością o formę, designerską linię, jakość materiałów, technologiczne rozwiązania oraz ochronę środowiska.


Założona przez Włocha Enrico Pianca w roku 1946 z każdą chwilą powiększa swoje imperium. I tak, jak u swych korzeni, nadal jest firmą zupełnie włoską, każdy mebel szczyci się bowiem opisem 'made in Italy’ i jest od podstaw tworzony właśnie na południu Europy. Mottem przewodnim Pianca jest zachowanie czystej formy designu, lecz przede wszystkim podkreślenie harmonijnej gry piękna i funkcjonalności.


meble pianka

www.galeriadomino.pl

Proponuje meble modułowe, co dokładnie oznacza, iż mamy możliwość tworzenia dowolnych kombinacji, zarówno w kształcie jak i kolorystyce projektowanych specjalnie dla nas zestawów. Wszystko zostaje złożone tak, jak sobie tego życzymy, w najdrobniejszych szczegółach od wielkości szuflady, przez wysokość zagłówka łóżka, aż po ilość półek w skrzydle szafy. Produkty dla osób wymagających i doskonale zdających sobie sprawę ze swoich preferencji.


www.galeriadomino.pl

Tę cenną dowolność kreacji możemy wykorzystać w niemal każdej przestrzeni naszego domu: w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie czy garderobie. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest precyzja kształtów i wymiarów oraz siła współczesnej wysublimowanej estetyki.www.galeriadomino.pl
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *