Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Jadalnia Kuchnia

Nowa marka artykułów kuchennych na polskim rynku

à Tab to nowa polska marka artykułów wyposażenia wnętrz. Sprawdziliśmy, co posiada w swojej ofercie.

Kolekcja a Tab 2015

Akcesoria à Tab

à Tab to m.in. akcesoria i urządzenia AGD do kuchni, dodatki do jadalni oraz dekoracje i pomysłowe rozwiązania dla miłośników gotowania. 27 kwietnia ruszył sklep online, a już w maju zostaną otwarte pierwsze salony stacjonarne.

a Tab - kolekcja 2015

Nowa marka należy do polskiej spółki BBK, właściciela m.in. popularnej sieci z artykułami wyposażenia wnętrz home&you. W à Tab znajdziemy wyposażenie do urządzenia kuchni i jadalni m.in. drobne dodatki, praktyczne akcesoria, naczynia, artykuły tekstylne, dekoracje oraz sprzęt AGD. W ofercie dostępne są zarówno produkty sprzedawane pod własnym brandem, jak i artykuły innych, znanych marek np. Joseph Joseph, Kenwood, Gerlach.

Kolekcja a Tab 2015

Zainteresowanie tematyką kulinarną rośnie

Nowy koncept to odpowiedź na wciąż rosnące zainteresowanie tematyką związaną z kulinariami.

– „Przywiązujemy dużą wagę do tego, co i jak spożywamy, lubimy spędzać czas w kuchni, poszukiwać nowych przepisów na blogach i dzielić się z bliskimi radością, jaką daje gotowanie. To właśnie z myślą o tych osobach tworzyliśmy markę à Tab, dając im możliwość, aby wszystkie artykuły przydatne na co dzień, a także podczas urządzania domowych przyjęć czy kulinarnych eksperymentów, były dostępne w jednym miejscu – w jednym sklepie.” – mówi Magdalena Szarejko reprezentująca markę à Tab.

a Tab - kolekcja 2015

Pierwsze salony nowej marki powstaną już w maju – m.in. w CH Riviera w Gdyni, CH Bonarka w Krakowie oraz CH Skorosze w Warszawie. Od 27 kwietnia zakupy można zrobić w sklepie online.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *