Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Inspiracje Stylowe akcesoria

Nowy wymiar relaksu – wanna w ogrodzie

W słoneczne dni chcemy spędzać jak najwięcej czasu na zewnątrz. Wielu z nas marzy o domowym basenie. Ci, którzy go posiadają często narzekają jednak, że wymaga on zbyt wiele pracy przy konserwacji, a korzysta się z niego zbyt rzadko. A gdyby tak móc zrelaksować się na własnym tarasie w wannie z hydromasażem?

wanna ogrodowa Villeroy & Boch

Wanny ogrodowe

Serię wanien do ogrodu zaprojektowała firma Villeroy & Boch. W ofercie znajdują się linie:  Design, Premium, Comfort i X-Series. Wodny masaż łagodzi napięcie mięśni i redukuje stres. Zmniejsza dolegliwości związane z bólami kręgosłupa, pobudza krążenie krwi. Ponadto uspokaja system nerwowy. Hydroterapia odnosi najlepsze efekty, gdy masaże są dostosowane do indywidualnych potrzeb – dlatego wanny spa od Villeroy & Boch dają swobodę rozmieszczenia dysz w wybranych miejscach, wraz z szybką możliwością ich przemieszczania.

Każdą wannę wyróżnia indywidualny charakter. Linia Premium to luksusowe wyposażenie, Comfort posiada bardzo wygodne siedzenia, a Design wyjątkowe wzornictwo. Całości oferty dopełnia różnorodna gama kolorystyczna – kolor wnętrza wanny, zewnętrznej obudowy oraz pokrywy można łączyć w dowolny sposób, co podkreśli styl każdej przestrzeni. Srebrno-biała edycja w linii Premium zapewnia wyjątkową elegancję i lekkość. Opcja czarno-biała w serii Comfort, jako kontrastujące zestawienie barw wnosi szczyptę wyrafinowania. Z kolei Just Silence z kolekcji Design występuje w wersji Snow (wnętrze wanny) i Light Grey (panel zewnętrzny) – jej purystyczny charakter sprawia, że komponuje się z nowoczesnym otoczeniem. Linia X-Series jest dedykowana osobom rozpoczynającym swoją przygodę z wodnymi masażami oraz tym, którzy oczekują maksymalnie funkcjonalnych rozwiązań. Akcesoria, takie jak Easy Coverlifter do łatwego otwierania i zamykania pokrywy wanny oraz zaawansowane technologie, obejmujące podświetlany ekran dotykowy, sterowanie smartfonem i systemy stereo, podkreślają wyrafinowany charakter wanien.

wanna w ogrodzie Villeroy & Boch

Trwałość wanny ogrodowej

Konstrukcja EnduraFrameTM zapobiega przedostawaniu się wilgoci i szkodników, a wykonana z tworzywa sztucznego obudowa jest odporna na promienie UV. Dzięki temu możesz cieszyć się wodnymi masażami przez długie lata. Komfort kąpieli zapewnia też technologia JetPackTM, obejmująca 16 różnych paneli dysz umożliwiających indywidualne dostosowanie masażu – wystarczy chwila, by zmienić ich miejsce, nawet w momencie korzystania ze spa. Zewnętrzne wanny od Villeroy & Boch cechuje również ekonomia użytkowania, którą zapewniają energooszczędna obudowa, izolacja cieplna oraz wydajny system orurowania – blisko 90 proc. rur znajduje się w wodzie, przez co technologia JetPakTM wykorzystuje wyłącznie ciepło pochodzące z urządzenia.

Zewnętrzne wanny spa jawią się jako świetny sposób na relaks w domowym zaciszu. Dzięki nim taras lub ogród staną się oazą przyjemności po ciężkim dniu pracy przez cały rok.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *