Projektowanie Wnętrz na Facebook

Oryginalne szklane ozdoby świąteczne

Opublikowano: 16 grudnia, 2013 Autor:

Ozdoby świąteczne i lampiony  Villeroy & BochGrudzień jest miesiącem, w którym każde wnętrze, niezależnie od tego w jakim stylu jest utrzymane, można bez konsekwencji przystroić mnóstwem świątecznych bibelotów. Dla tych, którzy panicznie boją się osiągnięcia efektu kiczu powstają ozdoby świąteczne o wyrafinowanym designie.

Ozdoby świąteczne i lampiony  Villeroy & BochNiezwykłe ozdoby świąteczne – małe dzieła sztuki

Prawdziwą ofensywę w okresie świątecznym przeprowadza firma Villeroy & Boch. Oprócz świątecznej kolekcji porcelany, producent proponuje oryginalne dekoracje ze szkła.

Kolekcje ze szkła wymagają użycia fantazji. Wystarczy, że w szklanych naczyniach – białych Retro Accessories i niebieskich Soulmates – umieścimy… kryształki soli. Możesz wyhodować je samemu. Podgrzać 200 ml wody, dodać 40 g soli i dokładnie wymieszać. Następnie przelać roztwór do słoika, włożyć kawałek nitki i odstawić na parę dni. Gdy woda wyparuje, zostaną na dnie piękne kryształki soli – przełożone do szklanych kielichów i pucharków, będą oryginalną ozdobą świątecznego stołu. Subtelną dekorację można dodatkowo przystroić gałązkami zielonego świerku lub białymi kulkami z filcu.

Ozdoby świąteczne i lampionySzklane ozdoby świąteczne

Decorated Christmas Accessories to jedna kolekcja, która daje wiele możliwości aranżacji. Ręcznie robione pojemniki, kubki i lampiony z białego szkła zostały ozdobione delikatnymi, śniegowymi gwiazdkami, które wprowadzają świąteczny nastrój. Przezroczyste pojemniki Decorated Christmas Accessories można użyć do przechowywania pierników i ciastek. Szklanki o grubych ściankach świetnie sprawdzą się do serwowania grzanego wina lub wigilijnego kompotu, a lampiony wypełnią dom ciepłym, nastrojowym światłem.

Choinka Villeroy & BochChoinka – każda ma swój styl

Nie ma na świecie dwóch takich samych choinek. Każdą można przystroić wedle własnego gustu, korzystając z bogatej gamy dostępnych świątecznych zawieszek. Dla tych, którzy cenią skromne, monochromatyczne ozdoby powstały białe płatki śniegu Window Fantasy. Miłośnicy klasycznych ozdób mogą na rozłożystych gałązkach powiesić bombki My Christmas Tree: zielone i czerwone sople, fantazyjne gwiazdki, dzwoneczki, serca i prezenty. Kolekcja Nostalgic Ornaments to z kolei bajkowe postacie i atrybuty: Jaś i Małgosia, wiedźma, chatka z piernika, sympatyczny bałwanek i sowa.
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2018 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz