Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Design

Osprzęt elektryczny w impresjonistycznym duchu

Uchwycić moment i oddać nastrój chwili – to główne założenia impresjonizmu. Ten odważny styl można wdrożyć urządzając własny dom czy mieszkanie, jednocześnie zrywając z bezpieczną klasyką.

Osprzęt elektryczny Ospel Impresja

Impresja Ospel sciemniaczChoć w sztuce istnieje wiele kierunków, żaden nie gloryfikuje tak roli oświetlenia, jak czyni to impresjonizm. To właśnie przedstawiciele tego nurtu – francuscy malarze impresjoniści jako pierwsi dostrzegli jak za pomocą odpowiedniej gry światłem można uchwycić chwilę uzyskując przy tym niepowtarzalny efekt. W myśl tej idei możemy zbudować magiczny nastrój także w naszych domach np. dzięki umiejętnie dobranym elementom wykończenia, takim jak osprzęt elektryczny.

W wykreowaniu harmonijnej aranżacji i stworzeniu klimatu we wnętrzach pomocny okaże się osprzęt elektryczny Impresja firmy Ospel. Łącząca funkcjonalność z eleganckim wzornictwem kolekcja wkomponuje się wystrój nowoczesnych pomieszczeń.

Klasyczne i eleganckie łączniki

Impresja OspelSubtelne wrażenie klasy i elegancji osiągniemy wykorzystując podtynkową serię Impresja firmy Ospel. Kolekcja zwraca uwagę nowoczesnym, geometrycznym i oryginalnym kształtem o delikatnie wypukłej linii, tak w przypadku głównego elementu sterującego, jak  i wymiennej ramki. Również jeśli chodzi o kolorystykę Impresja nawiązuje do prac impresjonistycznych mistrzów, którzy operowali głównie jasną, pastelową kolorystyką. W serii prym wiedzie bowiem pięć barw: ecru, biały, srebrny, tytanowy oraz metaliczny złoty. Bogata paleta kolorystycznych możliwości  i umiejętne połączenie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że osprzęt elektryczny Impresja można dopasować do rozmaitych stylów, w tym także minimalistycznych aranżacji. Dzięki zestawieniu oryginalnej formy ze współgrającymi odcieniami kolekcja stanowić będzie intrygujący, aranżacyjny detal, nie przytłaczając przy tym całości wystroju.
Funkcjonalność i design – kolekcja Impresja

Impresja kolekcja OspelWarstwa wizualna jest niezwykle istotna. Jednak dopiero, gdy dodamy do niej aspekt użytkowy uzyskamy satysfakcjonujący efekt. Zasada ta obowiązuje także w przypadku osprzętu elektrycznego. Szeroka oferta elementów wchodzących w skład  serii Impresja pozwala skomponować wyposażenie wnętrza także w kontekście funkcjonalności. Impresja to różnorodne akcesoria: od łączników (pojedynczych, podwójnychczy potrójnych z podświetleniem lub bez), łączników hotelowych i żaluzjowych, przez gniazda, gniazda RTV-SAT, antenowe, głośnikowe, komputerowe, telefoniczne, po czujniki ruchu, regulatory temperatury oraz ramki, w które możemy wkomponować aż do pięciu różnych elementów zarówno w poziomie, jak i w pionie. Każdy z nich można zamontować w ramkach wielokrotnych.

 

Odwaga i śmiałość to cechy pożądane podczas aranżowania wnętrz. Wybór klasycznych elementów wykończenia, jak w przypadku osprzętu elektrycznego, zapewni bezpieczeństwo, jednak dopiero stawiając na oryginalne detale stworzymy projekty niebanalne, a przy tym subtelne
i klimatyczne.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *