Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Stylowe wnętrza

Panele podłogowe, które udają dębowe deski

Klasyczne podłogi drewniane wykonywane z dębu od lat cieszyły się niesłabnącą popularnością. Wszystko za sprawą wyglądu oraz trwałości drewna dębowego. Dziś by osiągnąć podobny efekt wystarczy dobrać odpowiednie, „dębopodobne” panele.

Panele V2 - Marena dąbImitacja dębu – panele

Panele laminowane z kolekcji Marena V2 to efekt zastosowania rozwiązań, które pozwoliły osiągnąć wygląd, do złudzenia przypominający naturalny, dębowy materiał. Kolekcja Marena V2 marki Wineo wyróżnia się wyglądem, przypominającym klasyczne, wykonane z dębowych desek podłogi. Laminowane panele podłogowe odznaczają się strukturą powierzchni – synchron, która odzwierciedla naturalne usłojenie oraz urozmaiconą strukturę drewnianej powłoki. Dodatkowo, efekt autentyczności wzmacnia dwustronna V-fuga.

Specjalny frez na dłuższych brzegach panela sprawia, że wygląda ona tak, jakby ułożona została z litych desek. Atutem kolekcji Marena V2 jest również bogata paleta dostępnych dębowych dekorów. W serii dwunastu wzorów znajduje się cały przekrój kolorystycznej palety – od bieli i kremowych, jasnych odcieni, poprzez tradycyjne brązy, łagodne szarości, aż po głębokie brązy i antracyt.

Panele V2 Marena WineoRóżne odcienie „dębowych” paneli

Dąb  tyrolski biały, Dąb szampański czy Dąb tyrolski creme sprawdzą się w chłodnych, nowoczesnych wnętrzach, jak i przytulnych sypialniach. Dzięki jasnym odcieniom ożywić można i powiększyć optycznie nawet małe i wąskie pomieszczenia. Z kolei ciepłe odcienie jak Dąb tyrolski, Dąb tyrolski miodowy, Dąb tyrolski bronze to propozycja odpowiednia do klasycznie urządzonych mieszkań lub tych stylizowanych na rustykalne klimaty.
Ciemne i mocne dekory – Dąb tyrolski antracyt, Dąb tyrolski orzechowy oraz Dąb tyrolski mokka, a także modne szarości – Dąb zamkowy, Dąb tyrolski srebrny i Dąb srebrzysty są propozycją do minimalistycznych wnętrz, urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami.

Panele V2 Marena Wineo wzoryTrwałość paneli a trwałość dębu

Panele laminowane z kolekcji Marena V2 mają osiem milimetrów grubości i wymiary 1380 x 192 mm. Warstwa wierzchnia wykonana jest z  utwardzanej strumieniem elektronów żywicy melaminowej, klasa ścieralności AC4 powinna gwarantować wysoką odporność na ścieranie. Panele sprawdzą się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, takich jak korytarz czy przedpokój.

Cena paneli Marena V2

Kolekcja paneli Marena V2 jest propozycją dla osób, które lubują się w antykach, jak i dla osób, które cenią propozycje oparte na minimalistycznych elementach wystroju. Atutem podłóg dębowych i imitujących dębowe jest to, że prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. Klasyczne panele z opisywanej kolekcji kosztują obecnie 105,90 zł/m2/brutto.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *