Projektowanie Wnętrz na Facebook

Pif-paf – przegląd puf

Opublikowano: 20 listopada, 2017 Autor:

Pufy to wygodne siedziska, które poddawane są przez stylistów ciągłej ewolucji. Wyglądają bardzo różnorodnie, ale wciąż są popularne – za sprawą swoich licznych zalet. Przedstawiamy przegląd puf, które można wykorzystać w przestrzeni biurowej.

Fot. Everspace_Grupa Nowy Styl_Tapa_projekt Mac Stopa

Puf to siedzisko, które idealnie sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych, ale też spełni swoją rolę w miejscach użyteczności publicznej, takich, jak: showroomy, hotele, poczekalnie, czy biura. Oryginalne wzornictwo i topowe nazwiska projektantów sprawiają, że puf odgrywa obecnie znaczącą rolę we wnętrzach, w których się pojawia.

Fot. Everspace_BEJOT_cube

Zastosowań ma wiele. Może być tradycyjnym miejscem do spoczynku, siedziskiem, ale bywa, że traktujemy go jak podnóżek, czy nawet stolik, przy którym pija się popołudniowe herbatki. Puf jako niezastąpiony dodatek do sofy i fotela jest uzupełnieniem wielu kolekcji. To mebel idealny, swoista kropka nad „i” każdego wnętrza. Obecna, szeroka oferta pufów sprawia, że użytkownik może się nimi bawić – powtarzalność modułów pozwala na tworzenie rozmaitych „układanek”.

Fot. Everspace_Kleiber_OOPS

Współczesne biura charakteryzują się tym, że oprócz tradycyjnych sal konferencyjnych, wykorzystują przestrzeń mniej oficjalnie. Swobodny kontakt wśród pracowników, integracja i wspólne spędzanie przerw w pracy – wszystkie te czynniki mają pozytywny wpływ na działania zespołu.

Fot. Everspace_Grupa Nowy Styl_Tapa_projekt Mac Stopa

Miejsca chilloutu znakomicie zaaranżujemy siedziskami typu puf. Dzięki nim układać możemy dowolne konfiguracje, oczywiście – w zależności od potrzeb i liczby metrów kwadratowych. Wybór jest ogromny. Producenci prześcigają się w pomysłach. Puf znajdziemy w ofercie takich marek jak: Noti, MDD, Bejot, Vank, czy Profim. Prezentowany przegląd przygotowała firma Everspace.

Fot. Everspace_MDD_bazalto

Fot. Everspace_NOTI

Fot. Everspace_NOTI_ puf x40_projekt Piotr Kuchciński

Fot. Everspace_NOTI_ rollo

Fot. Everspace_profim_vancouver-oto

Fot. Everspace_VANK_tri

Fot. Everspace_VANK_tri
Tags: , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz