Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Inspiracje Design

Piknik czy przyjęcie w ogrodzie – stylowe akcesoria

Zbliża się tegoroczna majówka i do wakacji też już niedaleko. Latem i późną wiosną spędzamy czas na świeżym powietrzu, więc korzystając z pięknej pogody można zorganizować piknik lub przyjęcie pod chmurką. Przedstawiamy ciekawe akcesoria ogrodowe i udowadniamy, że nawet papierowa zastawa stołowa potrafi być stylowa.

dekoracja stołu

Dekoracja stołu na przyjęciu na świeżym powietrzu

Tzw. garden party nie zwalnia nas z dobrego smaku, do którego przyzwyczailiśmy gości organizując domowe przyjęcia. Także tutaj warto zadbać o klimat, a na pewno zrobimy pozytywne wrażenie. Dekoracja stołu może być prosta, wystarczy lniany bieżnik, słoiki w roli wazonów i oczywiście kwiaty – mogą być te z ogródka lub zerwane na łące, a nawet same gałązki, do takiej kompozycji wystarczy dodać pasującą kolorową tasiemkę. Również zastawa może być prosta i niedroga. Teraz na rynku dostępne są także jednorazowe naczynia papierowe w piękne desenie.

papierowy talerz

Papierowy talerz w zygzaki – Party Pieces

przyjęcie w ogrodzie

Papierowe girlandy z proporczykami możemy wykonać szybko sami. Wystarczy sznurek, kolorowe papiery, nożyczki i klej. Z papieru wycinamy kształt latawca po czym zaginamy go na sznurze sklejając dwie połowy ze sobą. Proste, a jakie efektowne.

słoik ze słomką

Pomysłowy kubek – słoik na koktajle ze słomką i wieczkiem to praktyczny i efektowny gadżet – górna pokrywka zabezpiecza przed owadami – Duka

keg na lemoniadę

Stylowy keg na lemoniadę – również ma kształt słoika – Tiger

latarenkaLatarenki, czyli coś co tworzy nastrój – H&M Home
meble ogrodowe Ikea

Drewniane meble ogrodowe – Ikea

Piknik w ogrodzie

Wystarczy odpowiedniej wielkości koc oraz smakołyki umieszczone w koszu i możemy cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

kosz wiklinowy

Wiklinowy kosz – Home & You

kosz piknikowy

Kosz piknikowy z wyposażeniem – Home & You

leżak

Leżak – Ikea

pled Ikea

Koc – Ikea
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *