Projektowanie Wnętrz na Facebook

Piłkarskie meble do pokoju dziecka

Opublikowano: 19 września, 2015 Autor:

Pokój dla dziecka powinien cechować się odpowiednią estetyką, funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem. Warto zatroszczyć się także, by miejsce w którym pociecha spędza czas, odzwierciedlało jej zainteresowania i pasje. Dla najmłodszych fanów piłki nożnej marka BabyBest stworzyła zestaw mebli Football.

Zestaw mebli pilkarskichFootballowe meble

Marka BabyBest postanowiła stworzyć dla dziecięcych fanów piłki nożnej zestaw mebli, który pozwoli im cieszyć się miłością do tego sportu także w przestrzeni własnego pokoju. Głównym elementem kolekcji jest łóżko „Bramka”, które swoim kształtem i stylistyką nawiązuje do dobrze znanej z boiska konstrukcji. Ten duży i wygodny mebel będzie idealny do odpoczynku po zajęciach szkolnych czy wymagającym treningu.

Oile mali fani Messiego i Ronaldo pokochają sam wygląd łóżka, o tyle ich rodzice z pewnością docenią bezpieczną, trwałą i solidną budowę mebla. W skład zestawu Football marki BabyBest wchodzi także wykonana w całości z płyty laminowanej 2-drzwiowa szafa, w której zastosowano system bezpiecznego (wolnego) zamykania drzwiczek. Dzięki swoim pokaźnym rozmiarom (200x90cm, głębokość 52cm) pomieści wszystkie koszulki i niezbędny sportowy ekwipunek. Z kolei zdobyte trofea prezentować się będą na dostępnym w kolekcji regale posiadającym atest stateczności i bezpiecznego użytkowania. Rodzice, którzy pragną wyposażyć pokój swojej pociechy w dodatkowe elementy mogą wybrać także między innymi: pojemną skrzynię – np. na zabawki, wygodne biurko czy stolik z kompletem dwóch krzesełek. Dzięki doklejonym trwale naklejkom w kształcie piłki nożnej wszystkie meble tworzą spójną całość i nadają wnętrzu piłkarskiego klimatu.

BabyBest Football szafka

Piłkarski pokój dla dziecka

Wysoko gatunkowe płyty oraz drewno sosnowe z których zostały wykonane, efekt końcowy uzyskały poprzez pokrycie ich farbami akrylowymi. Dzięki posiadaniu niezbędnych atestów użytkowania przez najmłodszych meble marki BabyBest są w pełni bezpieczne i pozwalają na swobodną zabawę i odpoczynek dziecka w pokoju. O udanej aranżacji wnętrza możemy mówić wtedy, gdy w pełni oddaje ona charakter jego mieszkańca.  Akcenty nawiązujące do sportowych pasji z pewnością zachwycą małych miłośników piłki nożnej.
BabyBest Football

Cena zestawu Football to 3350.00 zł. W jego skład wchodzą:

Łóżko Bramka pod materac
Wymiary: 200×90 cm
Cena: 1490 zł

Szafa 2 drzwiowa
Wymiary: 198x90x52 cm
Cena: 1070 zł

Regał Football mały
Wymiary: 198x45x52
Cena: 790 zł
Tags: , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz