Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Pokój dzienny Kuchnia Łazienka

Płytki ceramiczne do ciemnych pomieszczeń

Jasne barwy nadają wnętrzom lekkości i pozwalają na dłużej zatrzymać światło słoneczne. Podpowiadamy jak ożywić ciemne pomieszczenia za pomocą odpowiedniego doboru płytek ceramicznych.

Jak rozjaśnić pomieszczenie?

płytki - kolekcja Lily marki DominoBrąz to kolor ziemi, drzew. Inspirowany naturą daje uczucie komfortu i równowagi. Stonowane barwy wpływają na nas kojąco, wprowadzają do pomieszczenia spokój i harmonię. Takie funkcje ma spełniać kolekcja Lily marki Domino. Bazuje ona na połączeniu delikatnego kremu oraz intensywnej kawy. Tak dobrane zestawienie barw dopełnią dodatki w odcieniach antycznego złota czy miedzi.

Dekory kwiatowe nie wychodzą z mody. Na czasie są zarówno delikatne, drobne wzory jak i mocne, graficzne akcenty. Ten uniwersalny motyw pasuje do każdego typu wnętrza: nowoczesnego o ekstrawaganckim rysie, ale i retro rodem z lat 40.

Kwiaty – uniwersalny i zawsze modny ornament

Płytki - kolekcja Lily Domino

Dekor z ciekawym rysunkiem lilii urozmaicono drobnymi elementami lustra. Taka płytka stanowi wyrazistą ozdobę, mieni się i błyszczy pod wpływem światła. Może stanowić centralny punkt aranżacyjny pomieszczenia.

Niewielkie kwiaty przykuwają wzrok i potrafią wyeksponować wybrany przez nas element. Drugi dekor został wycięty z dwóch płytek ściennych o fakturze kamienia: kremowej i brązowej. Płytki o falistym wzorze, ułożone w jednym pasie kompozycyjnym, optycznie uporządkują wnętrze.

Aranżacja ciasnej i „ślepej” łazienki

Płytki - kolekcja Lily DominoAranżując niewielką łazienkę możemy postawić na jasne, ciepłe barwy, które optycznie powiększą przestrzeń i nie przytłaczają. Wybierzmy tylko te elementy wyposażenia, które są nam niezbędne. Im więcej rzeczy w pomieszczeniu, tym będzie mniejsze optycznie. Ta sama zasada dotyczy dekoracji: nie otaczajmy się niezliczoną ilością drobiazgów.

Jasne kolory, kwiatowe ozdoby i harmonijne dodatki to najprostszy sposób, by skutecznie rozjaśnić mieszkanie. Jeśli w naszym domu/mieszkaniu brakuje dostępu do naturalnego, słonecznego światła, zainwestujmy w odpowiednio dobrane płytki, panele czy farby. Pozwoli to w znacznym stopniu ożywić wnętrze i zatrzymać weń jak najwięcej naturalnych promieni.

 




ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *