Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Jadalnia

Podaj obiad na… kamieniu

Aby zrobić wrażenie na gościach należy zainwestować nie tylko w stylowe dekoracje, budujące specyficzny klimat wnętrza. Warto zadbać także o elementy codziennego użytku – ich niestandardowy kształt, materiał czy rozmiar skutecznie podkreślą charakter aranżacji.

Podaj dania z klasą

Klasyczna zastawa porcelanowaObiad na zwykłym talerzu nie smakuje tak, jak pięknie przyozdobione danie podane z klasą. W celu wyboru odpowiedniej zastawy, warto zapoznać się z ofertą sklepów internetowych. W ten sposób najłatwiej i najszybciej wyszukamy talerze, wazy czy filiżanki, pasujące do aranżacji naszego wnętrza.

Klasyczna porcelana

Do klasycznych wnętrz zawsze pasuje porcelana z nienarzucającym się, stonowanym wzornictwem. Klasyczna biała porcelana jest ponadczasowa. Serwis o wielokątnym kształcie, ozdobiony jedynie wytłoczonym na brzegach reliefem z pewnością nie zakłóci charakteru wnętrza urządzonego w klasyczny sposób. Przeciwnie – nada mu autentyczności i wyrazu. Dla podkreślenia atmosfery warto zadbać o dodatki takie jak efektowne wazony czy świeczniki, także wykonane z porcelany.

Zastawa porcelanowaTalerz nie musi być okrągły

Nie jest jednak prawdą, że elementy klasycznej zastawy stołowej muszą mieć regularne i typowe kształty. Obecnie coraz częściej spotykamy prostokątne lub kwadratowe talerze, prostopadłościenne dzbanki itp. Producenci chętnie łączą minimalistyczne wzornictwo i prostotę z asymetrią kształtów.

Łupek kamienny – nowy trend

Podstawka z kamienia łupkowego nanovoSzukając odpowiedniej zastawy do wnętrz nowoczesnych można podpatrzyć, w jaki sposób dania podają najlepsze restauracje. Na przykład we francuskich restauracjach, od kilku sezonów króluje łupek kamienny. Podaje się na nim czekoladowe desery, sushi i sashimi, stek i rybę, fondue i tarty warzywne. Tace i naczynia z łupka to coś nowego i nietypowego – świetny sposób, aby zaskoczyć gości.

Podstawka z kamienia łupkowego nanovoOferta nowoczesnych zastaw stołowych jest coraz większa. Bez trudu można dobrać coś odpowiedniego do swojego wnętrza. W razie potrzeby pomocą służą doradcy – zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Odpowiednie talerze, filiżanki czy wazy to bardzo istotny dodatek do stylowo urządzonego wnętrza.

Zdjęcia akcesoriów kuchennych z kamienia łupkowego pochodzą od firmy Nanovo. Jest to pierwsza polska firma, zajmująca się ręczną produkcją akcesoriów kuchennych z kamienia łupkowego.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *