Projektowanie Wnętrz na Facebook

Pomysł na świąteczny stół – inspiracje

Opublikowano: 4 grudnia, 2018 Autor:

Świąteczny stół to jedno z najważniejszych miejsc, nie tylko w czasie Wigilii, ale także w pozostałe świąteczne dni. Warto sprawić, by miłe świąteczne przeżycia zostały spotęgowane dzięki wyjątkowej aranżacji.

Poniżej przedstawiamy propozycje firmy AlmiDecor na stworzenie wyjątkowego, świątecznego nakrycia stołu.

Na eleganckim i stylowo nakrytym stole według AlmiDecor dominuje srebro, złoto lub delikatny róż oraz porcelana i szkło kryształowe. To stół pełen blasku świec i światełek. A świeże igliwie przystrojone finezyjnie zdobionymi bombkami, wprowadza świąteczny nastrój.

Stół świąteczny w odcieniach srebra

Na stole w stylu glamour w odcieniach srebra, znalazła się stylowa porcelanowa zastawa z platynowym zdobieniem, srebrne sztućce oraz dekoracje w postaci bogato zdobionych bombek w kolorze srebrnym, kremowym i szampańskim, ułożonych na choinkowych gałązkach. Światło świec efektownie odbijające się w zastawie stołowej, tworzy niezwykły klimat.

AlmiDecor_zastawa_stołowa_Vista_Alegre_Domo_Platinium_2

Stół w odcieniach delikatnego różu

Na świątecznym stole w subtelnym odcieniu pudrowego różu z dodatkiem złota, znalazła się bogato zdobiona, elegancka zastawa w kolorze białym i różowym, z ręcznie malowanymi, złotymi detalami oraz kieliszki ze szkła kryształowego. Całości dopełniają detale – wysokie, szklane świeczniki oraz dekoracja z iglastych gałązek i różowych, kremowych i złotych bombek.

AlmiDecor_zastawa_stołowa_Vista_Alegre_Terrace__kieliszki_AlmiDecor_Sofiane__świeczniki_Krosno_Elite__2_

Stół w odcieniach złota i bordo

Klasyczna zastawa z białej porcelany z delikatną, złotą obwódką w połączeniu ze szklanymi wysokimi świecznikami i paterami ze szkła kryształowego oraz sztućcami w odcieniu satynowego złota, stworzy stylowe nakrycie stołu. Złoto pięknie skomponuje się z bordowym obrusem. Odświętnego charakteru dodadzą kompozycje z iglastych gałązek i misternie udekorowanych złotych i bordowych bombek.

AlmiDecor_zastawa_stołowa_Dibbern_Golden_Lane__kieliszki_AlmiDecor_Sofiane

Zdjęcia aranżacyjne wykonano w Pałacu Mojęcice.
Tags: , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz