Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

Poprawny montaż drzwi wewnętrznych z pomocą fachowca

Najczęściej popełniane błędy podczas samodzielnego montażu drzwi wewnętrznych to samodzielne podcinanie drzwi i montaż ościeżnicy kołkami, a nie na piankę. Podpowiadamy jak pozbyć się kłopotu jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze.drzwi VOX sklep

Jak nie popsuć drzwi wewnętrznych podczas montażu

Montaż drzwi nie jest sytuacją, z którą stykamy się codziennie, więc łatwo o popełnienie błędów. Warto też pamiętać, że jeśli nie zastosujemy się ściśle do zaleceń producenta możemy stracić gwarancję. Aby uniknąć tych stresogennych sytuacji, warto zaufać specjalistom, których usługi coraz częściej dostępne są bezpośrednio w salonach sprzedaży.

Salony z wyposażeniem wnętrz z roku na rok oferują klientom coraz więcej rozmaitych udogodnień. Dzięki umieszczeniu pełnej oferty produktowej w Internecie, potencjalny nabywca nie musi wychodzić z domu, aby obejrzeć drzwi w trójwymiarowej wizualizacji, zaprojektować własne wnętrze, wstawiając konkretny model w odpowiedniej kolorystyce i rozmiarze lub kupić produkt z usługą montażu. Wszelkich konsultacji można również dokonać telefonicznie, ponieważ działy obsługi klienta nierzadko pracują o wiele dłużej niż między 8.00 a 16.00.

drzwi VOX

Zrób to sam? Niekoniecznie…

Aby sprostać oczekiwaniom klientów również salony sprzedaży przechodzą metamorfozę. Wchodząc do sklepu nie tylko wymienimy gotówkę na towar, ale możemy skonsultować się ze specjalistą, architektem wnętrz czy montażystą. Dobrym przykładem takich praktyk są usługi wprowadzone przez sieć Drzwi i podłogi VOX.

drzwi VOX wystroj

Michał Klessa, Manager ds. Jakości sieci Drzwi i podłogi VOX, tłumaczy:

– „Klienci stają się coraz bardziej wymagający, więc rynek musi wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, wprowadzając kolejne udogodnienia wspomagające sprzedaż. Dobrze wiemy na jakie problemy napotykają klienci wybierając drzwi czy inne elementy wyposażenia domu. Postanowiliśmy ułatwić im dokonanie właściwego wyboru i stworzyć w naszych salonach miejsce do konsultacji z architektami wnętrz oraz dać możliwość zakupu drzwi w niższej cenie z usługą montażu. W ten sposób klienci mogą skorzystać z usług profesjonalnych ekip montażowych, szkolonych przez najlepszych producentów stolarki drzwiowej pod naszym dachem. Dodatkowym atutem jest obniżenie stawki podatku VAT przy takiej transakcji, co wyraźnie obniża cenę.”
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *