Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

PRAKT(O)yczne żaluzje pionowe

Marka Prakto rozszerza swoją ofertę o kolejną grupę produktów –verticale, czyli żaluzje pionowe. W nowej linii znaleźć można żaluzje wykonane z czterech rodzajów tkanin o różnej fakturze: Creppe, Itaca, Shantung oraz Fiesta. Każda dostępna jest w 8 barwach – od subtelnych pastelowych po bardziej wyraziste, nasycone odcienie.

Żaluzje pionowe Prakto wykonane są z tekstylnych lameli o szerokości 127 mm. Mogą być mocowane do sufitu za pomocą klipu montażowego lub do ściany – przy użyciu kątownika z przedłużką. Są bardzo łatwe w czyszczeniu – kurz można usunąć odkurzaczem czy skompresowanym powietrzem. W przypadku plam najlepiej sprawdzi się delikatna, wilgotna szmatka lub gąbka – tkaniny nie należy jednak trzeć czy wykręcać.


Verticale idealnie sprawdzają się w biurach, salach konferencyjnych, wykładowych czy innych pomieszczeniach użyteczności publicznej. Jednak zastosowanie znajdą nie tylko w przypadku ochrony przed promieniami słonecznymi. Mogą okazać się przydatne do oddzielania stref w biurze lub mieszkaniu czy zasłaniania wnęk. Szeroka paleta barw pozwala dopasować żaluzje do kolorystyki wnętrza.
Parametry techniczne:

Szerokość lameli: 127 mm
Sposób montażu: do sufitu lub ściany

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Niechwiejczyk
Junior Media Manager
GSM 501 440 305
k.niechwiejczyk@inpluspr.pl
tel. bezp. (71) 328 74 91
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *