Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Stylowe akcesoria

Praktyczne gadżety na sylwestrową imprezę

Organizując przyjęcie we własnym domu musimy zadbać o to, by zrobić dobre wrażenie na gościach. Uczestnikom zabawy z pewnością zaimponują praktyczne gadżety, które nie tylko ciekawie wyglądają, ale też pomagają utrzymać porządek na stole i dobrą atmosferę imprezy. 

Znaczniki do kieliszkow marki POStołowe akcesoria

Kilka praktycznych, a jednocześnie stylowych produktów może odmienić oblicze każdego przyjęcia. Ciekawe gadżety stołowe znajdują się w ofercie marki PO: – twórcy innowacyjnych akcesoriów domowych.

Jedną z najbardziej kłopotliwych i często powtarzających się sytuacji na każdym przyjęciu jest problem z korzystaniem ze szklanek i kieliszków. Kiedy odkładamy je na stolik, gubią się wśród wielu identycznych naczyń. W nie najlepszym tonie jest także prośba skierowana do gospodarza o kolejne naczynie. Marka PO: w tej sytuacji proponuje sięgnięcie po znaczniki do kieliszków Trumpet Cup Tag. Dzięki kolorowym trąbkom, personalizującym każdy kieliszek, zgromadzeni goście bez problemów powrócą do swoich trunków podczas długich rozmów z przyjaciółmi.

Szklanka mleczna marki PONic nie smakuje lepiej niż zimny napój serwowany podczas gorących przyjęć. Jednak w wyniku różnicy temperatury szklanka bardzo szybko pokrywa się kropelkami wody i utrudnia spożywanie trunku. Sliced Cold z kolekcji POP Collection to szklanka przygotowana do zadań specjalnych. Dzięki swojej nietypowej formie oraz matowemu wykończeniu wilgotne naczynie nie ma prawa wysunąć się z rąk i spowodować dywanowej katastrofy. Dodatkowo, ciekawy kształt sprawia, że szklanka Sliced Cold to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale i bardzo efektowne.
Znaczniki na kieliszki, praktyczne szklanki, korki do wina…

Stoper do drzwi marki POGdy zabawa staje się na tyle duża, że goście bawią się w kilku pomieszczeniach, warto zadbać o to, aby drzwi do nich pozostawały otwarte. Przydatne okażą się kolorowe stopery w kształcie gwoździ Nail Door Stopper. Dyskretnie zapobiegną zamykaniu się drzwi, co zachęci do integracji i wspólnej zabawy wszystkich gości.

Silikonowy korek do wina marki POKiedy już  ostatni goście opuszczą przyjęcie, zwykle okazuje się, że na stole pozostały otwarte, lecz jeszcze nie opróżnione butelki wina. Ponowne użycie korka może być jednak nieskuteczne i spowodować dodatkowe problemy, na przykład ukruszenie do wnętrza butelki. Wax Seal Wine Stopper to ciekawe rozwiązanie, pozwalające na przedłużenie życia każdego niedokończonego wina. Silikonowy korek odetnie dopływ powietrza do trunku, dzięki czemu przechowywanie stanie się o wiele prostsze.

 

Produkty marki PO: można nabyć w internecie. Prezentujemy ceny opisanych gadżetów:

  • Znacznik do drinków – trąbka Trumpet Tag Cup, cena 24,00 zł /szt.
  • Szklanka mleczna 450ml Sliced Cold, cena 119,00 zł
  • Korek do wina (w kolorach: czerwony, zielony, pomarańczowy, niebieski) Wax Seal Wine Stopper, cena  24,00 zł
  • Stoper do drzwi, gwóźdź Nail Door Stopper (w kolorach: czarny, zielony, niebieski, różowy) cena 49,00 złZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *