Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Stylowe akcesoria

Prezenty #niezchinzpasji

Przy kupowaniu prezentów zwykle zwracamy uwagę na ich wygląd i cenę, ale niekoniecznie już na pochodzenie. Polscy projektanci wraz z portalem dla twórców DaWanda stworzyli akcję “#niezchinzpasji”. Chcą przekonać Polaków, że przy kupowaniu prezentów warto zwrócić uwagę na rodzimych twórców.

Prezenty od polskich projektantów

niezchinzpasji

Na DaWandzie sprzedaje swoje produkty ponad 6 tysięcy polskich projektantów.

– „To są twórcze i przedsiębiorcze osoby, które żyją w naszym sąsiedztwie. Tworzą modę, biżuterię, gadżety, a nawet zabawki i meble, które jakością i wykonaniem przewyższają produkty masowe. Mamy ogromne przekonanie, że już czas zwrócić uwagę na to, co wykonywane jest w Polsce, rękami kreatorów, z dbałością o szczegóły.” – mówi Michał Gębala z DaWandy.

#niezchinzpasji– „Akcja #niezchinzpasji tak bardzo mi się spodobała, że również postanowiłam się włączyć i dałam sobie zrobić takie oto zdjęcie.” – Malinowo.

Od kilkunastu tygodni akcję wspierają zarówno projektanci, jak i znane osoby ze świata sztuki i showbiznesu.

– „Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją, której poświęcamy mnóstwo czasu, dbając o szczegóły i materiały. Produkty powstają w Polsce, często produkowane są ręcznie, nieseryjnie. Mam nadzieję, że akcja #niezchinzpasji pośrednio przyczyni się do zwiększenia świadomości klientów.” – podkreśla projektantka marki Miamilu, Ania Sobocińska.

#niezchinzpasjiNiezależni projektanci pomimo talentu i ciekawego asortymentu nie zawsze potrafią wybić się na tle komercyjnych marek produkujących niskokosztowo w Azji, do których przywykł polski konsument. Największym “sprzymierzeńcem” małych przedsiębiorstw i rękodzielników jest wciąż internet, a konkretnie platformy sprzedażowe z bazą potencjalnych klientów.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *