Projektowanie Wnętrz na Facebook

Przenikanie się materii

Opublikowano: 10 marca, 2008 Autor:

Witam Państwa. Nazywam się Lew Jarmołowicz. Zajmuję się projektowaniem
i realizacją mebli spełniających funkcję przede wszystkim użytkową jak i tych które są czymś więcej. Oprócz efektu wizualnego, są wyrazem przemyśleń i doświadczeń.

–>

Używając z pozoru prostych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych. Dążąc do uzyskania jak najlepszego efektu wizualnego i uatrakcyjnienia przedsięwzięcia. W pewnym momencie swojej działalności, rozpocząłem eksperymentowanie z nowymi rozwiązaniami.Na początku było to, łączenie różnych rodzajów drewna. Przede wszystkim takich jak: dąb i jesion. Które według mnie są zarówno najszlachetniejszymi jak i najlepiej się sprawującymi w warunkach mieszkaniowych gatunkami drewna. Następnie chciałem wzbogacić moje meble o coś jeszcze. I okazało się być to: szkło i metal. Każdy z tych surowców, dzięki swoim właściwościom takim jak wytrzymałość, elastyczność, kolor i faktura i efektywność Znajduje zastosowanie w poszczególnych elementach mebla. Nadając im niepowtarzalny charakter.

Moją pierwszą stycznością z drewnem była nauka rzeźby, i od tamtej pory wiedziałem ze chce kontynuować prace związaną z tą dziedziną. Prowadzić działalność twórczą, a zarazem zajmować się rzeczą życia codziennego. I stąd właśnie pojawiła się idea projektowania i realizacji mebli. Co najważniejsze każdy mebel oprócz efektu wizualnego, tworzy swoją historię. Realizacja, transport i pierwsze wrażenia z obcowania z meblem. Bardzo często ten właśnie aspekt całego przedsięwzięcia jest najważniejszy i zapada w pamięci na bardzo długo.

{mosimage cw=197 ch=160 iw=197 ih=160} {mosimage cw=197 ch=160 iw=197 ih=160}
{mosimage cw=197 ch=160 iw=197 ih=160} {mosimage cw=197 ch=160 iw=197 ih=160}

Zachęcam Państwa do eksperymentowania, będąc przekonanym, że nawet najbardziej śmiałe wizje często warte są realizacji. Z chęcią podejmę się takiego wyzwania.

Zapraszam na moją stronę internetową:

www.meble.lewjarmolowicz.pl
Tags: , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz