Projektowanie Wnętrz na Facebook

Ptasie tapety

Opublikowano: 18 lipca, 2014 Autor:

Jak w prosty sposób odmienić wnętrza? Najlepiej wpuścić do nich ptaki, które nadadzą każdemu pomieszczeniu szczególnego klimatu. Lepiej jednak nie traktować tej porady dosłownie. By ubarwić wnętrze wystarczy tapeta z ptasim motywem.

Fototapeta lateksowa Owls, www.big-trix.plTapety z sową i nie tylko

Ekipa sklepu internetowego www.big-trix.pl pomyślała o osobach, które nie są na bakier z ornitologią. Dla miłośników jaskółek, flamingów lub sów, powstała specjalna linia tapet.

Fototapeta lateksowa Trees and Birds, www.big-trix.plCzasem bywa tak, że zazdrościmy ptakom sztuki latania, marząc o wzbijaniu się w przestworza każdego dnia.
Fototapeta lateksowa Flaming, www.big-trix.plMiłośnicy takiego stanu mogą, a nawet powinni znaleźć w swoim domu miejsce dla istot, którym natura dała skrzydła. Takie właśnie są fototapety od Big-Trix.

Fototapeta lateksowa Swallow, www.big-trix.plNa tapetach znalazły się jaskółka – symbol wolności, sowa – symbol mądrości i flaming – symbol wschodzącego słońca. Który z nich szczególnie przypada Wam do gustu?

Fototapeta lateksowa Pink Flamingo, www.big-trix.pl
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz