Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

REWOLUCJA TECHNOLOGICZNA W ŚWIECIE AUDIO

Tradycyjne głośniki poza ich aspektami i formą, wydają dźwięki, które oddziałują na miejsce w przestrzeni, w której są postawione – a ich instalacja jest zwykle kompleksową operacją.

–>

Obecnie architekci i projektanci planując; muzea, hale targowe, sklepy wielkopowierzchniowe, galerie, centra fitness, showroomy, domy a nawet ogólne struktury przeznaczone dla szerokiej publiczności; zwracają uwage na nowe mini dyfuzory firmy esarc hi-tech, które wyznaczają nowe granice w świecie rozprzestrzeniania się dźwięku.

 
Produkty linii sai (system audio invisible) przeznaczone są do transformacji materiałów, zwykle stosowanych w konstrukcji, jak płyty gips-kart, drzewo, szkło, materiały kompozytowe, metal, marmur w prawdziwe głośniki. podwieszane sufity, ściany a także meble są najbardziej odpowiednie, by stać się generatorami „emocji dźwiękowych”.

–>

Zwykła płyta gips-kart, na co dzień stosowana dla podwieszanych sufitów i ścian, okazuje się idealnym materiałem dla wzmocnienia właściwości naszych produktów oraz do tworzenia instalacji surround 5.1.

Wszechstronny, mały, dyskretny i silny, sai – mini dyfuzor wykorzystuje nowoczesną technologię, opierającą się na: giant megnetostrictive materials. wraz z najwyższej jakości wykonaniem, technologia ta gwarantuje bardzo długi czas działania a brak ruchomych elementów w konsekwencji redukuje ryzyko uszkodzenia lub zepsucia.

Zastosowanie w każdym miejscu i na każdym rodzaju powierzchni jest możliwe; od pojedynczej ściany czy sufitu do środowisk „open spaces”.

Wyszczególnienie zalet zastosowania linii sai:

1. Brak wizualnego wpływu: powierzchnie pozostają niezmienione, instalacja w podwieszanych sufitach lub ścianach. nigdy więcej wiszących kabli i głośników.     

 
2. Węcej jednolitej przestrzeni w środowisku: źródło dźwięku nie jest zlokalizowane w jednym miejscu (membrana głośnika). ściany i sufity rozprzestrzeniają dźwięk całą swoją powierzchnią, co daje niesamowity 3d efekt dźwiękowy.

 
3. Najwyższa jakość odczuwania: kompletny system pozwala utrzymywać na równym poziomie intensywność doznań przez kontrolowanie natężenia dźwięku. w pomieszczeniu każda osoba odczuje to samo natężenie dźwięku niezależnie od swojego miejsca.

4. Redukcja kosztów instalacji: czas instalacji jest szybszy. przyklejanie urządzeń bezpośrednio do powierzchni, która ma zostać „udźwięczniona”, zamiast wiercenia w niej dziur.          

5. Szybkie i proste połączenie do aplitunera: przez przewód. początkowa część tzw. „tradycyjna” pozostaje niezmieniona.

6. Personalizacja: esarc hi-tech dzięki doświadczeniu jakie posiada, może zasugerować optymalne rozmieszczenie dyfuzorów, zaplanować etapy oraz zaprojektować jednolity system wzmacniający.

 
Esarc hi-tech został stworzony do projektowania niewidzialnych audio instalacji, tak na rynek włoski jak na międzynarodowy, wykazując solidność i demonstrując zdolność rozwiązywania problemów. prestiżowe systemy linii sai zostały zastosowane: „santa cecilia national academy” w audytorium „parco della musica” w rzymie, zaprojektowana przez mr. renzo piano, rinascentre duomo mediolan, w butikach: d&g, benneton, ermene gildo zegna, corneliani show rooms, w holach najbardziej prestiżowych włoskich hoteli. Mediolan, Rzym, Dubai, Londyn to niektóre z miast, w których można cieszyć się rezultatami naszej pracy.


ESARC Hi-Tech Polska

www.esarc.pl
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *