Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Pokój dzienny Inspiracje

Ściany dla hipsterów

Nierozwiązywalną tajemnicą jest to, jak wygląda hipster. Każdy wzór, stając się popularny przestaje przecież być hipsterskim. Mimo to, traktując sprawę z przymrużeniem oka, można osiągnąć oryginalność. Jednym ze sposobów są retro okulary. Niekoniecznie na nosie. Można umieścić je na ścianie…

Fototapeta-hipsterWnętrze dla hipsterów

Okulary retro nie zamierzają wychodzić z mody w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2014. Z pewnością, gdy tylko bardziej zaświeci słońce, będą towarzyszyć niejednej modnej stylizacji. Ale tak naprawdę wcale nie muszą znajdować się tylko i wyłącznie na nosach ich właścicieli jako uzupełnienie gustownych zestawień ubrań.

Fototapeta being hipster catSklep internetowy BIG TRIX popularne lenonki i inne hipsterskie oprawki prezentuje w trochę inny sposób. W formie fototapety.

Fototapeta z brodą

Fototapeta being hipsterJak wygląda prawdziwy hipster tego nie wie nikt. Istnieją jednak pewne kanony, które każą myśleć, że prawdziwy hipster to właściciel nienagannej brody lub wąsów, dość wysublimowanego outfitu, no i oczywiście stylowych okularów. Te ostatnie, oprócz ich najważniejszej funkcji – ochrony oczu przed słońcem – mogą spełniać jeszcze jedno zadanie. Być niebanalną dekoracją, która odmieni wygląd domu

Ściany indywidualisty

Fototapeta being hipster waszFototapety z motywem oprawek i wąsów, jeszcze bardziej podkreślą klimat ekstrawaganckiego wnętrza. Ale nie tylko – motywy te pokażą, że w pokoju z taką dekoracją ścienną mieszka prawdziwy indywidualista, deklarujący niezależność wobec kultury masowej. Albo…osoba, która lubi robić sobie żarty z tego typu kulturowych, masowych trendów.

Fototapeta being hipster koty
2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *