Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Pokój dzienny Sypialnia

Sofo-narożnik – opcja dla niezdecydowanych

Zarówno sofa jak i narożnik to meble, które mają swoje zalety. Bywa, że do aranżacji naszego mieszkania pasuje i jedno i drugie. Które wybrać, gdy jesteśmy niezdecydowani? Być może sofo-narożnik, który w nocy zamienimy w wygodne łóżko.

Sofo-narożnik Vento - kolekcjaNarożnik, sofa i łóżko

Wielofunkcyjne meble w konkretny sposób odpowiadają na zapotrzebowanie rynku. Nie zawsze mieszkania mają odpowiedni metraż, aby umieszczać w nich kilka rodzajów mebli. Rzeczy, które są do wszystkiego nie zawsze muszą być do niczego. Udowadniają to producenci, których wielofunkcyjne meble potrafią nie tylko dobrze służyć, ale i efektownie wyglądać.

Tak jest z sofo narożnikiem, który wraz z wygodnym fotelem tworzy kolekcję wielofunkcyjnych mebli Vento firmy Unimebel. Gdy w aranżacji wnętrz estetyka nie idzie w parze z praktycznymi aspektami mamy do czynienia z aranżacyjnym faux pas.  Najlepiej mieszka się tam, gdzie już na etapie planowania wystroju zadba się o wygodę i komfort użytkowania mebli i sprzętów.

Sofo-narożnik Vento Meble wielofunkcyjne mają atuty

Dom to nie muzeum, a wyposażenie nie powinno pełnić funkcji eksponatów. Zatem wyposażając wnętrze warto wybierać meble, które oprócz ciekawego designu cieszą swoimi funkcjami.

Kolekcja Vento stworzona została z myślą o amatorach relaksu w domowym zaciszu.  Kolekcja nie składa się  z wielu elementów, a jedynie z fotela i sofy, świetnie sprawdzi się zatem np. w mieszkaniu singla.  Jednak dodatkowa funkcja, pozwalająca na rozłożenie sofy w narożnik lub przestronne łóżko sprawi, że mebel doceni także cała rodzina.

Sofo-narożnik Vento - kolekcjaSofo-narożnik – opcja dla singli i nie tylko

Sofo-narożnik o wymiarach 85 szer./95 gł./83 wys. cm (przy rozłożeniu w narożnik głębokość elementu 159 cm) w postaci łóżka prezentuje się jako okazałe miejsce wypoczynku – powierzchnia spania wynosi bowiem aż 196/158 cm.

Funkcja ta przyda się zwłaszcza wieczorami, w czasie oglądania filmu z najbliższymi lub, gdy chcemy przenocować gości. Sofa wyposażona została również w pojemnik na pościel, co jest szczególnie ważne dla posiadaczy mniejszych mieszkań, gdzie dodatkowe miejsce do przechowywania jest zawsze mile widziane. Komfortowe siedzenia to zaś zasługa formatek sprężynowych bonnell, które wraz ze sprężynami falistymi, stanowią podwójny wkład sprężynowy, czyniąc meble miękkimi i wygodnymi.

Fotel Vento - kolekcja UnimebelO gustach podczas wyboru mebli trudno dyskutować. Ich wystawny charakter nie powinien jednak nigdy przysłaniać funkcjonalnej formy. Doskonała aranżacja wnętrza wymaga wyczucia i estetycznego smaku. Wielofunkcyjne meble Vento mogą być tego gwarantem. Cena fotela to 1400 zł netto, sofo-narożnika 4400 zł netto.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *