Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Łazienka

Sposób na czystą toaletę

Każdy kto dba o czystość w łazience zna trudy związane z utrzymaniem higieny w standardowych miskach WC. Dolna krawędź toalety to ulubione miejsce wszelkich zabrudzeń, bakterii i grzybów. Firma Cersanit opracowała nowe rozwiązanie, które pomoże utrzymać czystość.

Cersanit - łazienkaŁatwiejsze i skuteczne czyszczenie toalety

Czyszczenie WC z pewnością nie jest najciekawszym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Cersanit postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym, ekonomię z ekologią, higienę z nowoczesnym wzornictwem i stworzył rozwiązanie CleanOn. W nowej designerskiej technologii, wykorzystanej w seriach Parva i Carina, do wyczyszczenia toalety wystarczy jedynie kawałek miękkiego materiału.

Nowoczesna technologia bezkołnierzowej miski ustępowej  CleanOn spełnia wymagania współczesnych klientów – osób mających mało czasu, ale dbających o czystość łazienki. W miskach, gdzie zastosowane były tradycyjne kołnierze, spłukiwana woda nie zawsze docierała pod krawędzie, a czyszczenie ich silnymi detergentami często było nieskuteczne, bo powodowało namnażanie się niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. O ich istnieniu skutecznie nie pozwalają nam zapomnieć sugestywne reklamy chemii do WC, z zastępami biegających po muszli zarazków.

Cersanit - CleanOn

Atutem CleanOn jest efektywny system spłukiwania wody w toalecie, który jest możliwy dzięki ergonomicznemu, zakrzywionemu kształtowi dyszy wylotowej. Wypływająca z dużą siłą woda dokładnie myje całą powierzchnię muszli, zostawiając ją za każdym razem czystą i świeżą. To rozwiązanie dla entuzjastów trendu Eko, przyjazne środowisku dzięki znacznej oszczędności wody i detergentów, używanych do tej pory do czyszczenia toalet. Rozwiązanie CleanOn stosowane w kompaktach i miskach zawieszanych jest na rynku od niedawna, ale już cieszy się sporym zainteresowaniem.

Cersanit - CleanOn

Ponieważ z toalety korzystasz znacznie częściej niż ją czyścisz, zadbaj, aby na co dzień była równie czysta i bezpieczna. Wykorzystuj żele do toalety lub popularny ocet. Jeśli wyrobisz u siebie dobre nawyki, utrzymanie czystej i sterylnej toalety zajmie Ci niewiele czasu, a do tego unikniesz konieczności stosowania silnych środków chemicznych.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *