Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Inspiracje Jadalnia Stylowe akcesoria

Świąteczna kolekcja porcelany – zadbaj o nastrój

Poszukiwania prezentów w szafach, spiżarni, pod łóżkami. Wypatrywanie pierwszej gwiazdki. Podekscytowanie towarzyszące otwieraniu prezentów znalezionych pod choinką. W czasach dzieciństwa święta były bardziej magiczne. By choć na chwilę powrócić do tych pięknych chwil, firma Villeroy & Boch proponuje bajkową kolekcję świątecznej porcelany.

Villeroy & Boch porcelana Boże NarodzenieŚwięta pełne wspomnień dobrych lat

W świątecznych kolekcjach Villeroy & Boch królują postaci z baśni – głównie opowieści braci Grimm. Ten sezon należy do Jasia i Małgosi. To oni zdobią księgę Christmas Toys Memory oraz pojawiają się wśród porcelanowych, barwnych figurek Fairytale Park. Obok spieszącego z prezentami Św. Mikołaja, tradycyjnej szopki i pięknie przystrojonej jodły można spotkać dwójkę rodzeństwa, niegodziwą wiedźmę oraz domek z piernika. W linii Nostalgic Ornaments Jaś i Małgosia dostępni są w formie zawieszek – do ozdabiania choinki, drzwi lub okien. Pojawili się oni również na miseczce Toy’s Fantasy, wzbogacając świąteczną serię do serwowania wypieków o kolejne motywy. Baśniową zastawę uzupełniają duży, blisko półlitrowy kubek oraz miseczka.

Villeroy & Boch porcelana Boże Narodzenie kolekcjaElementy zastawy mają wartość kolekcjonerską – należą do limitowanej, podpisanej złotymi literami serii Annual Christmas Edition, której skład co roku będzie ulegał zmianie. W następnym sezonie Jaś i Małgosia ustąpią honorowego miejsca innym bohaterom.

Villeroy & Boch porcelana Boże Narodzenie kolekcjaŚwiąteczne ozdoby z porcelany

Pluszowy miś, pozytywka, resorak z otwierającymi się drzwiami w dzieciństwie gwarantowały dobrą zabawę. Teraz zimowe wieczory mogą rozświetlić ich następcy: porcelanowe figurki-świeczniki. Seria Nostalgic Light to zgrane świąteczne trio: Św. Mikołaj, bałwanek i Ciastek – piernikowy ludek z czerwoną, założoną trochę na bakier czapką. W Christmas Light do zimowego zespołu dołączył również miś. Zjeżdża saniami, na których umieścił pakunek przewiązany wstążką. Wystarczy włożyć do niego zapalony tealight, a po ścianach pokoju zawirują jasne gwiazdki. Wspomnienia przywołują dekoracje Nostalgic Dreams.
Villeroy & Boch porcelana Boże Narodzenie W kolekcji znalazły się także: kolorowy balon ze Św. Mikołajem i jego pomocnikami oraz arka pełna zwierząt. Pojawił się również czerwony samochód wiozący przystrojoną choinkę oraz karuzela.

Porcelana – świąteczna i użyteczna

Dostępną wcześniej serię porcelany Winter Bakery Delight poszerzono o kolejne modele. Wśród białych, zdobionych drobnymi, świątecznymi wzorami naczyń znalazł się w tym roku zestaw do fondue i komplet trzech miseczek – na migdały w czekoladzie, kruche ciasteczka lub owocowe konfitury. Smakosze babeczek i kawy docenią małą filiżankę do espresso, mogącą również służyć za foremkę do muffinek. Pierniki Villeroy & Boch proponuje przechowywać w pojemnikach: Winter Bakery Delight z czerwonym, wypukłym jabłkiem na pokrywce lub w szklanych, ręcznie robionych Decorated Christmas Accessories.

Villeroy & Boch porcelana Boże Narodzenie kolekcjaŚwiąteczną zastawę na słodkości uzupełnia nowy zestaw sztućców Oscar Christmas. Na delikatnie zaokrąglonych trzonkach widelców, łyżek i noży wygrawerowano bożonarodzeniowe motywy, takie jak choinka czy przewiązana kokardą paczka.
1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *