Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Pokój dzienny Jadalnia Stylowe akcesoria

Świąteczny stół jak z bajki – zadbaj o detale

Lubimy, kiedy świąteczny stół zachwyca gości, domowników i sprawia, że klimat świąt wszyscy możemy poczuć jeszcze mocniej. Co warto mieć i o czym pamiętać, aby świąteczny stół wyglądał bajecznie?

Stół ozdoby Decoria wigilia

Akcesoria i ozdoby na świąteczny stół

Nic nie wprowadza do wnętrza tak wyjątkowego klimatu, jak delikatne światła świec. Mniejsze lampiony możesz postawić na świątecznym stole, a te nieco większe wyeksponować w jadalni lub salonie. Pamiętaj, że urok świątecznych dekoracji kryje się w detalach.

stół Decoria swieczki obrus

O ile lampiony możesz postawić również na oknie, komodzie, szafie, o tyle świeczniki zdecydowanie najlepiej prezentują się na świątecznym stole. Ustaw je na środku, zestawiając wyższe świeczniki z tymi nieco niższymi i dodaj do nich zielone stroiki. Dzięki temu uniwersalny z pozoru świecznik stanie się doskonałym świątecznym elementem aranżacyjnym.

ozdoby na stol wigilijny Decoria swiecznik

W święta pragniemy, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Obrączki na serwetki to detal, o którym niektórzy zapominają. Warto wybrać ten niewielki element aranżacyjny, dzięki któremu świąteczny stół będzie wyglądał stylowo. Obrączki na serwetki to szansa na stworzenie stylowej ozdoby.

stol Decoria obraczki na serwetki

Piękno grudniowych świąt polega na różnorodności świątecznych aranżacji. Czerwień i zieleń to kolory, które najbardziej kojarzą się z atmosferą wigilijnego wieczoru, jednak warto postawić na bardziej stonowane barwy. Okryj stół obrusem wpisującym się w klimat wnętrza i ciesz się elegancją i wyjątkowym nastrojem nie tylko w święta. Obok tradycyjnego obrusa bardzo popularnym rozwiązaniem okazuje się bieżnik. Możesz położyć go na stole lub jednolity obrus przykryć wzorzystym bieżnikiem.

ozdoby na stół wigilijny Decoria

Świątecznie udekorowane krzesła to ozdoba przyjemna dla oka. Kto nie chciałby usiąść na pięknie przygotowanym krześle, najlepiej w pobliżu kominka, w towarzystwie najbliższych. Dzięki siedziskom i sukienkom na krzesła dopełnisz aranżację i sprawisz, że będzie spójna.

ozdoby na stol wigilijny Decoria krzesla

Zestaw serwetek stołowych uszytych z najlepszej jakości tkanin to przydatny i praktyczny element, o którym warto pamiętać, aranżując świąteczny stół. Tkaninowe serwetki nadają uroczej oprawy świątecznemu stołowi i rodzinnym przyjęciom. Wybór uniwersalnego koloru pozwoli korzystać z nich codziennie.

stol Decoria serwetki

Zestawienie powyższych detali aranżacyjnych na podstawie oferty marki Dekoria.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *