Projektowanie Wnętrz na Facebook

System Elfa – prostsze przechowywanie

Opublikowano: 11 lipca, 2014 Autor:

Elfa jest skandynawskim producentem systemów do przechowywania. Firma oferuje zestaw różnego rodzaju półek i koszy, które można zawieszać na dowolnej wysokości, uzupełnionych o dodatkowe elementy. Zestaw może służyć do uporządkowania ubrań i dodatków, książek, narzędzi czy żywności.

Listwy BL z systemu Elfa

System ElfaPodstawową i najważniejszą częścią systemu przechowywania Elfa są tzw. listwy BL. To dzięki nim możliwości zagospodarowania wnętrz są niemal nieograniczone. Półki i kosze można zawieszać na dowolnej wysokości. Zestaw posiada także dodatkowe elementy, takie jak haczyki czy boczne wieszaki. Co najważniejsze, wszystkie z nich można przemieszczać.

System Elfa - listwy BL

Podstawą systemu jest pozioma listwa BL, na której zawieszane są pionowe szyny, a na nich to, co jest nam w danej chwili potrzebne. Elfa daje nam do dyspozycji półki pełne i ażurowe, kilka wysokości koszy z dużymi oczkami i z siatki Mesh, wieszaki na spodnie, drążki na ubrania i specjalne półki na buty. Co więcej, możemy wykorzystać także różnego rodzaju wieszaki i haczyki, tak aby jak najlepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. Możemy wieszać i zdejmować, zamieniać miejscami, dodawać i odejmować… ponieważ jedynym na stałe zamocowanym elementem jest listwa BL. Do wyboru mamy kolory: biały i platynowy, czyli minimalistyczną wersję Classic i fantazyjną – Décor.
Szafa zamykana czy otwarta?

System Elfa szafaKiedy system zostanie dopasowany do naszych potrzeb, musimy jeszcze zdecydować czy zostanie on na widoku czy może zasłonimy go drzwiami przesuwnymi. Paleta dostępnych kolorów oraz ich wypełnień jest szeroka. Producent pamiętał też o aspekcie praktycznym i proponuje umieszczenie na drzwiach dużego lustra, przydatnego zwłaszcza w garderobie.

Promocja na listwy BL

System Elfa z listwami BLSystem Elfa to ciekawa propozycja dla osób lubujących się w nieszablonowych rozwiązaniach. W najbliższym czasie firma szykuje letnią promocję listw poziomych BL w marketach Castorama i Leroy Merlin. Listwy w promocyjnych cenach będą dostępne w Leroy Merlin od 9 lipca do 5 sierpnia i w Castoramie w terminie od 18 lipca do 1 sierpnia.
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz